Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Kviečiame sutikti Naujuosius metus (įvykęs renginys)

9352 Data: 2013-12-31 (Antradienis)
Laikas: 21:00
Miestas: Kaunas
Vieta: "Bernelių užeiga"
Adresas: M. Valančiaus g. 11

Kviečiame sutikti Naujuosius 2014 metusrestoranuose „Bernelių Užeiga“!

Gruodžio 31 d. 21 val.


Restorane „Bernelių užeiga“ Šilainiuose, Baltų pr. 81, tel. (8 37) 36 53 94

Mulen Ružas
Žymusis Paryžiaus kabaretas

Visus kabareto gerbėjus kviečiame susirinkti ten, kur sukasi raudoni malūno sparnai, kur vyrauja ryškiai raudona ir juoda spalvos, kur puošniais korsetais, pūstais sijonais, atlasinėmis pirštinėmis, skrybėlaitėmis ir daugybe papuošalų išsipusčiusios damos, kur frakais, blizgančiomis liemenėmis, skrybėlėmis pasidabinę solidūs vyrai, kur šokamas kankanas, kur dainuoja Rytis Cicinas su „Rokada“ šokėjomis, kur groja grupė „Parkas“, kur jums neleis nuobodžiauti aktorius Remigijus Endriukaitis.

Į renginio kainą įskaičiuota: naujametė programa, šaltieji užkandžiai, karštasis patiekalas, alkoholiniai ir gaivieji gėrimai, desertas.

Renginio kaina: 100 - 200 Lt
-----------------------------------------------------------------------

Restorane "Bernelių užeiga" Senamiestyje,M. Valančiaus g. 9, tel. (8 37) 20 09 13

Nuo Venecijos ligi RioVenecijos kaukių balius ir lietuviškieji Rio ritmai

Spalvingiausi ir didžiausi karnavalai viename „Bernelių užeigos“ restorane!
Burmistromenėje kiekvienas vakaro svečias galės įsikūnyti į paslaptingą personažą. Netylanti grupės „Interviu“ muzika, bemiegė naktis ir kaukės, kaukės, kaukės... Todėl būtinai surengsime gražiausios kaukės savininko rinkimus.
Grupės „Presto“ ritmu nusikelsime į Rio karnavalą, kur šoksime ir linksminsimės pasipuošę įspūdingais kostiumais - nuo Kleopatros ar popiežiaus iki klounų. Šventėje šešias valandas truks Jūsų pačių sukurtas spalvingas paradas, ką jau kalbėti apie šokių muzikos ritmus ir linksmybes. Karnavalas neįsivaizduojamas be paslaptingojo vedėjo užduočių ir žaidimų.

Į renginio kainą įskaičiuota: naujametė programa, šaltieji užkandžiai, karštasis patiekalas, alkoholiniai ir gaivieji gėrimai, desertas.

Renginio kaina: 100 - 200 Lt
------------------------------------------------------------------------
Restorane „Bernelių užeiga“ Centre, K. Donelaičio g. 11, tel. (8 37) 20 88 02

Ispaniška fiesta
Temperatingoji Ispanija kviečia šėlti!

Naujų Metų naktį „Bernelių užeigą“ užlies ispaniškos aistros. Vakaras prasidės karnavalo karalienės rinkimais, o grupė „Ex Combo“ įtrauks į šokių sūkurį. Atvykę į karnavalą gaivinsitės ispaniška sangrija ir vynu bei ispaniškos virtuvės patiekalais. Taip pat turėsite galimybę pristatyti savo pačių sukurtus muzikinius etiudus, parodyti išmonę ir išradingumą. Juk tikra fiesta neįsivaizduojama be juoko, šokių ir pokštų.

Į renginio kainą įskaičiuota: naujametė programa, šaltieji užkandžiai, karštasis patiekalas, alkoholiniai ir gaivieji gėrimai ir desertas.

Bilieto kaina: 120 - 180 Lt

------------------------------------------------------------------
Restorane „Bernelių užeiga“ A. Vienuolio g. 1/ Gedimino pr. 19, Vilnius, tel. +370 663 60 232;
Aplink pasaulį per 300 minuči

„Bernelių užeigoje“ to dar nebuvo. Renginio vedėjo pagalba per 300 minučių pabuvosime, kartu švęsime ir linksminsimės, kelsime šampano taures su visomis pasaulio šalimis kurios jau sutiko naujuosius nuo Ramiojo vandenyno iki Indijos krantų, o jau nuo 21 00 valandos kelsime kartu taures su Maldyvais, Uzbekais, Seišeliais, Mus aplankys Died Morozas iš Maskvos, laiko rodyklė išmuš 12 ir Lietuvoje su Kalėda, padėsime sutikti 2014 metus Europai su Santa Klausu ir palinkėsime linksmai sutikti kito pusrutulio gyventojams... Skambės viso pasaulio muzika kurią pateiks visų mylimas kalėdinis ansamblis „Antraktas“. Bemiegę naktį stebėsime Vilniaus fejerverkus, atrakcijos ir žaidimai iš viso pasaulio. Lai žaliasis medinis arklys savo kanopomis išbaido gyvatę palikdamas tik gerus 2013 metų prisiminimus.

Į renginio kainą įskaičiuota: naujametė programa, šaltieji užkandžiai, karštasis patiekalas, alkoholiniai ir gaivieji gėrimai, desertas.

Renginio kaina: 180 - 200 Lt


Įkelta: 2013-11-19 11:36:29
Atnaujinta: 2013-12-31 07:00:19

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis