Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Naujųjų metų žiburėlis su SAULĖS KLIOŠU (įvykęs renginys)

9716 Data: 2013-12-31 (Antradienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Tamsta Club
Adresas: A. Strazdelio g. 1, Vilnius

Dar nenusprendėte, kur švęsti Naujuosius Metus? Vienas šilčiausių ir draugiškiausių šventinių žiburėlių gruodžio 31-osios vakarą vyks Vilniaus gyvos muzikos klube „Tamsta". Čia svečiai mušant dvyliktai kels šampano taures su visuomet nuotaikingu ir šokti priverčiančiu kolektyvu „Saulės Kliošas".


Ilgamečių „Tamstos" rezidentų gretose esanti grupė „Saulės Kliošas" neslepia džiaugsmo, kad klubo draugų ir jų gerbėjų būrys vis gausėja. „Daugelis lankytojų jau tapo artimais mūsų bičiuliais. Anksčiau ateidavę į koncertus vieni, su kolega ar antrąja puse, dabar jie atsiveda gimines, bendradarbius ir būrius draugų. Tikiu, kad mūsų muzika ir atmosfera koncertų metu sukuria ypatingą aplinką, kurioje norisi būti vėl ir vėl. Esu tikras, kad po pasirodymų, kiekvienas išsineša namo teigiamų emocijų ryšulėlį, norą gyventi ir kurti Lietuvoje", – teigė grupės „Saulės kliošas" būgnininkas Laurynas Šarkinas.

Švęs su pakiliu nekantrumu

Visuomet pozityvios energijos kupino „Saulės Kliošo" naujametinės linksmybės, pasak Lauryno, bus ir linksmos, ir jaukios. „Sutikdami Naujuosius su mažyčiu liūdesiu ir šviesia nuotaika palydėsime praėjusiais metais patirtus nuostabius įspūdžius ir gražias akimirkas. O tuomet kupini pakilios nuotaikos, vilties ir tikėjimo šviesiu rytojumi su šypsena pasitiksime į duris besibeldžiančią mūsų ateitį", – šypsojosi jis.

„Bus daug švytinčių veidų! O kad išbudintume gerus jausmus, pagrosime ne tik mylimus kūrinius, bet ir netikėtas, šiemet sukurtas ir dar negrotas dainas bei keletą šiemet mus linksminusių mėgstamų atlikėjų melodijų", – intrigavo L.Šarkinas.

Neabejotinai svečius nustebins ir viena žaviausių jaunų Lietuvos dainininkių – pasitempusi ir balsinga „Saulės Kliošo" vokalistė Justė Starinskaitė, kuri visuomet pasirenka itin elegantišką įvaizdį ir savo grožiu papuošia grupės vyrų būrį.

Žiemos šventės – buvimo drauge metas

Besiruošdami šventinių koncertų maratonui, kurio kulminacija taps naujametis pasirodymas „Tamstoje", „Saulės Kliošo" muzikantai atranda daugiau laiko pabūti drauge. „Kalėdos ir žiemos šventės apskritai reiškia, kad dažniau būsime kartu, koncertuosime ir džiaugsimės vieni kitų draugija. Susitikę prisiminsime ir minėsime grupės praeitį ir aptarsime ateities planus, džiaugsimės bendrais pasiekimais ir, visų svarbiausia, vieni kitais, nes esame šeima", – šiltai atsiliepė būgnininkas ir grupės geros nuotaikos vairininkas Laurynas.

Na o po koncerto iki pat paryčių džiugins DJ SWIX !!!!


---------------------------------

DURYS: 19:00
KONCERTO PRADŽIA: 22:00. Pirma koncerto dalis: 22:00, antra koncerto dalis: 00:30. Po koncerto DJ SWIX!
STILIUS: r'n'b / hip - hop / disco
BILIETO KAINA: sėdimų vietų nebeturime. Stovimos vietos kaina 50 LT. Bilietai parduodami iš anksto klubo kasoje. Bilietai brangs! Bilietų kiekis ribotas.

Bilietų kasos darbo laikas:
I-V 10:00 - 19:00
VI 19:00 - 23:00

--------------------------

Daugiau informacijos: tel.: (8-5) 212 4498, +370 611 56496, +370 698 36121 arba el. paštu: club@tamsta.com.


Įkelta: 2013-12-04 02:00:05
Atnaujinta: 2013-12-31 07:00:41

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis