Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Ministry of Echology albumo pristatymas kartu su Eazystyle MC (įvykęs renginys)

11899 Data: 2014-04-03 (Ketvirtadienis)
Laikas: 20:00
Miestas: Vilnius
Vieta: LOFTAS
Adresas: Švitrigailos str. 29, Naujamiestis

Vilniečių reggae/dub muzikos grupė „Ministry of Echology“ netrukus išleis debiutinį albumą „Notes & Quotes“. Ta proga "ministrai“ atliks ne tik seniai skambėjusius kūrinius, bet ir naujas, dar niekur negrotas kompozicijas.

Specialiai šiai šventei iš Londono atvyks ir grupės įkūrėjas Eazystyle MC, kuris kartu su grupe atliks seniai grotus ankstyvuosius kūrinius „Ilga diena“, „Kasdienybės šventykla“ ir „Ignorance“, taip pat ir prieš metus išleistą bendrą singlą „Laikas meilei“.

Kolektyvas „Ministry of Echology“ susibūrė 2009 metais, kuomet savaip aranžuodavo klasikinius reggae/dub žanrų kūrinius, o vėliau pradėjo eksperimentuoti, ieškoti savo stiliaus bei kurti originalias kompozicijas. Praėjusį pavasarį grupė pristatė savo pirmąjį singlą „Laikas Meilei“, o darbingą vasarą vainikavo tiesioginis pasirodymas „LRT Opus Ore“ eteryje.

Albume „Notes & Quotes“ suguls dvejų metų laikotarpyje įrašyti ir jau kurį laiką studijoje gludinami kūriniai, kurie yra savita patirtų muzikinių įtakų, pastebėjimų ir kūrybinių išvadų dokumentacija. Belaukiant įrašų gimė ir naujų, į albumą nepatekusių kūrinių, skambėsiančių artimiausiuose koncertuose. „Džiaugiamės galėdami dalintis savo kūryba, kviečiame atsipalaiduoti, klausytis, šokti ir būti“.

Grupėje kuria ir groja dešimt muzikantų: Rokas Jasiūnas (bosinė gitara), Audrius Remeikis (būgnai), Martynas Gailius (saksofonas, perkusija, vokalas), Tomas Ždanavičius (gitara), Jaronimas Šnipas (gitara), Nerijus Laukaitis (trombonas), Vytautas Narkevičius (trimitas), Dominyka Kriščiūnaitė (vokalas), Elena Neniškytė (vokalas) ir Paulius Burakas (garso efektai).

Vakaro programa:

20:00 Jelena Ura (SoundSysters)
21:00 Ministry Of Echology
22:45+- Genn Bo & Souldatov (Dubartis)


http://www.reggae.lt/moe/
http://www.menufabrikas.lt/ministry-echology-lt

Bilietai: 17 - 25
išankstiniai 13+4 (ticketpro mokestis):
http://www.ticketpro.lt/jnp/music/1292583-ministry-of-echology-albumo-pristatymas-kartu-su-eazystyle-m.html
renginio dieną: 25


Įkelta: 2014-03-04 17:00:26
Atnaujinta: 2014-04-03 07:00:29

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis