Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Grupė „NETEISĖTAI PADARYTI“ @pub ARTISTAI (įvykęs renginys)

12112 Data: 2014-05-22 (Ketvirtadienis)
Laikas: 20:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Artistai Klubas
Adresas: Šv. Kazimiero g. 3

„SKANDALAS!“ Dainuojantys mimai ruošia staigmeną, kuri vienus pravirkdys, kitus prajuokins, tačiau visiems bus netikėta!

Beje, kada paskutinį kartą scenoje ar televizijos ekrane matėme mimus? O ar apskritai kada nors matėte dainuojančius mimus? Grupė „Neteisėtai padaryti“ yra tai, kas prajuokins, privers susimąstyti, galbūt net sugraudins, bet mažų mažiausiai privers pažvelgti į viską aplinkui kitu kampu.

Aukštas plonas ir mažas storas – profesionalūs aktoriai Rokas Petrauskas ir Šarūnas Gedvilas – grupės branduolį sudarantys mimai. Į pagalbą pasikvietę bosistą ir būgnininkę, „Neteisėtai padaryti“ sėkmingai keliauja per Lietuvos scenas ir kiekvieną kartą nepalieka abejingų savo pasirodymams.

Aktorinis meistriškumas, netikėti palyginimai ir metaforos, muzikiniai gebėjimai bei tiesiog puiki nuotaika kiekvieną koncertą paverčia mažu spektakliu. Todėl kiekvienas susitikimas su „Neteisėtai padarytais“ yra vis kitoks, šiek tiek atspindintis to meto nuotaikas ir realybę.

Grupė „Neteisėtai padaryti“ – netikėti požiūriai, muzika, juokas ir pokštai vienoje scenoje, kurie po kiekvieno pasirodymo privers sau pažadėti ateiti ir kitą kartą.

Muzika: http://www.youtube.com/watch?v=vrRhhX3Dl8E
Info: https://www.facebook.com/neteisetaipadaryti?fref=ts

BILIETAI: http://www.tiketa.lt/neteisetai_padaryti__koncertas_@pub_artistai_48945
Stovimi bilietai TIKETOJE – nuo 13 Lt (įsigijus stovimą bilietą, galima rezervuoti staliukus tel. (8-5) 212 1268. Rezervacijа nemokama). Nuolaidos TIKETOJE: su DAILY CARD, LSP, Europos Jaunimo Kortele – 30% nuolaida vienam bilietui.
Koncerto dieną bilietais bus prekiaujama prie įėjimo.

Pub‘as ARTISTAI, Šv.Kazimiero g.3, Vilnius | www.artistai.lt


Įkelta: 2014-03-14 16:01:41
Atnaujinta: 2014-05-22 07:00:12

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis