Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Svingo karalienės - The Ditties (įvykęs renginys)

12855 Data: 2014-05-08 (Ketvirtadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: PIANO.LT koncertų salė
Adresas: Trakų g. 9/1 (įėjimas iš Kėdainių g.)

The Ditties – tai unikalus džiazo muzikos ansamblis Lietuvoje, atliekantis ketvirtojo dešimtmečio vokalinę tribalsę svingo muziką, pasižyminčią siauria harmonija bei sinkopuojančia ritmika. Trio merginos sparčiais žingsniais įžengė į džiazo pasaulį ir jau yra gerai žinomos Lietuvos muzikos scenoje.

The Ditties žavi balsų darna, žaismingumu, retro įvaizdžiu, vintage stiliaus sceniniais kostiumais bei specialiai parinktu repertuaru, nukeliančiu į svinguojantį ketvirtąjį dešimtmetį. Klausytojus merginos užburia savo energija, subtilumu ir gera nuotaika. Ansamblis nepaliks abejingų ir tų, kas pasiilgo šiais laikais retai išgirstamo autentiško, akustinio ir jaukaus džiazo skambesio.

Dainininkėms akomponuoja talentingi jaunosios kartos džiazo muzikantai - grupė The Schwings. The Ditties parengė programą su Vilniaus Džiazo Orkestru, koncertavo Kristupo festivalyje, Elektrėnų džiazo festivalyje, Vilnius Mama Jazz festivalyje, atliko pritariančio vokalo partijas vokalistei Sheilai Raye Charles Klaipėdos džiazo festivalyje, surengė koncertus Estijos džiazo klubuose, dažnai bendradarbiauja su lindyhopo šokėjais.

Ansamblis jau spėjo įgyti nemažą sceninę patirtį koncertuodamas ne tik įvairiuose festivaliuose, muzikiniuose renginiuose, bet ir televizijos bei radijo transliacijose.


Veronika Čičinskaitė - Golovanova - vokalas,
Rūta Švipaitė - vokalas,
Indrė Jurgelevičiūtė - vokalas,
Remigijus Rančys - saksofonas, melodika,
Paulius Volkovas - gitara,
Denis Murašov - kontrabosas


Įkelta: 2014-04-15 21:38:17
Atnaujinta: 2014-05-08 07:00:53

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis