Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

HIPERBOLĖ TRIBUTE (įvykęs renginys)

12875 Data: 2014-05-22 (Ketvirtadienis)
Laikas: 20:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Renginių Oazė
Adresas: Baltų pr. 16

„Hiperbolė Tribute“ - tai gaivus, nostalgija persmelktas senų ir laiko patikrintų dainų „kokteilis“. Jame tokie seni ir vos ne liaudiškais priežodžiais tapę šlageriai „Aš dar dainuosiu“, „“Tu grok“, “Kai neiko neturi“, „Pamiršk mane“. Žinoma, jiems niekuo nenusileidžia „Vasara“, „Vandens ženklai“, „Sugrįžk“, „Pažinimas“ („Iš nieko nenoriu nieko“), „Fėja“, „Kodėl“. Programoje yra ir kelios dainos iš paskutiniųjų mūsų roko klasikų albumų. Neįmanoma nepaminėti stebuklingojo „mygtuko“, pakeliančio šokti ir šėlti – „Išgalvoto gyvenimo“.
Šio unikalaus koncerto siela – vokalistas Anatolijus Kapustinas, senas ir geras „Hiperbolės“ gitaristo Igorio Berino bičiulis, grojęs ir dainavęs keliuose kituose muzikiniuose projektuose bei grupėse. Manome, kad tokie, Lietuvos melomanams puikiai žinomi atalikėjai, kaip vienas geriausių šalies gitaristų Aleksas Tenas ir bosistas Gediminas Alekna suteiks renginiui deramo solidumo.
Jūsų laukia malonus prisilietimas prie Lietuviško roko klasikos ištakų. Kaip minėjome šiuos koncertus ypač šiltai sutiko Palangos vasaros estrados žiūrovai.
Tad skubėkite į prisiminimų ir atradimų šalį!
Primename, kad vietų skaičius salėje – ribotas. Visos sėdimos vietos - prie staliukų.

Durys atsidaro 19 val.
Koncerto pradžia – 20 val.
Koncerto trukmė – 1,5 val.

Bilietus platina BILIETAI.LT (www.bilietai.lt) ir "Renginių Oazė". (tel. 8 609 66699)

Švenčiantiems gimtadienius – „Renginių Oazės“ staigmenos. Tik nepamirškite apie savo gimtadienį mus informuoti iš anksto, skambindami arba atsiųsdami sms žinutę telefonu 8 609 66699. (Siunčiant žinutę, parašykite: koks jūsų stalelio numeris, kokiai dienai rezervuotas stalelis, taip pat nurodykite jubiliato vardą).
“Renginių Oazė“ pasilieka teisę, esant reikalui, keisti įėjimo sąlygas ir programą.


Įkelta: 2014-04-16 21:15:23
Atnaujinta: 2014-05-22 07:00:22

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis