Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

WOMEN'S LOUNGE. -GIRLS SHOW TIME- (įvykęs renginys)

13110 Data: 2014-05-02 (Penktadienis)
Laikas: 22:30
Miestas: Vilnius
Vieta: Women's Lounge Vilnius
Adresas: Vytenio g. 20A

1 - 2 - 3 - ir mes jau čia! Vėl grįžtame į vakarėlių maratoną su trenksmu.
Pasiilsėję tris savaites kimbame į darbus pilnu tempu ir nekantraudami laukiame jūsų jau šį penktadienį Women's Loung'e. Tai puiki vieta tau ir tavo draugėms smagiai praleisti vakarą su daugybe pramogų vienoje vietoje. Tai vienintelė vieta Lietuvoje, skirta merginoms su sauna, baseinu , persirengimo kambariu, erdviu rūkamuoju, draugišku baru bei kaljano paslauga - viskas jūsų atsipalaidavimui ir malonumui.
Čia kiekviena iš Jūsų esate laukiama asmeniškai.
Pasirink mus penktadienio vakarui, o mes pasirūpinsime karšta pirtimi, gaivinančiu baseinu bei viskuo kitu, reikalingu geram vakaro praleidimui.
Su meile Women's Lounge komanda.

P.S. IKI 23H ATĖJUSIOS DVIESE Į LOUNGĄ PATEKSITE UŽ VIENOS ĮĖJIMO KAINĄ -10LT
Duris atveriame 22h30
____________________________________________

Nusibodo įprastas daugelio naktinių klubų siūlomas vakarėlių standartas? Mes siūlome Jums kiek kitokį pasilinksminimų erdvės variantą. "Women's Lounge" - tai naujo formato vieta tau ir tavo draugėms, įdomesniems ir turiningesniems savaitgalio vakarams. Tai vieta, kurioje galėsite atsipalaiduoti po sunkios darbo savaitės, besimėgaudamos jaukia aplinka, sukurta tiek poilsiui, tiek pamėgtoms naktinio gyvenimo pramogoms.

Loung'as: šokių salė, baras, minkštasuoliai su staliukais
Pas mus Jus pasitiks dvi rūpestingos barmenės, muzika leidžianti pajusti naktinio klubo dvasią bei patogūs minkštasuoliai bendravimui.

Poilsio kompleksas: sauna, baseinas, dušai.
Nežengus nei žingsnio, turėsite progą mėgautis karšta suomiška pirtimi ir atsigaivinti vėsiame baseine, iš kurio neišlipus galėsite užsisakinėti gėrimus. Jūsų patogumui bus paruošti švarūs rankšluosčiai bei šlepetės, su savimi Jums tereiks turėti maudymosi kostiumėlius, antraip, vakarėliui įgavus pagreitį, teks į vandenį šokti su drabužiais. :)

Meniu: užkandžiai, shot'ų ruletės, kaljanas.
"Women's lounge" pirmieji Jums siūlo netradicinį meniu, kuriame rasite užkandžių rinkinius prie vyno ir alaus, smagias shot'ų ruletes, leisiančias Jums pasijusti tarsi Casino ir DĖMESIO NAUJIENA - KALJANAS ! Tik pas mus galėsite užsisakyti šią, taip visų pamėgtą, paslaugą. Pasiūlysime Jums įvairių skonių tabaką su nikotinu ir be jo.

"Women's Lounge" - tai uždarų merginų vakarėlių vieta su jaukiu Loung'u, poilsio kompleksu ir neįprastu meniu. Tai muzika, geras laikas ir naktinis gyvenimas įdomesniam tavo laisvalaikiui.
Ateik ir pamatyk! :)

Mes įsikūrę Vytenio g. 20A, šalia senais laikais buvusio naktinio merginų "N KLUBO". Nuo "Ardenos" šviestuvų salono į dešinę paėjus apie 20 metrų pamatysite raudonas duris ir virš jų šviečiančią neoninę lempą. Drąsiai spauskite skambutį ant durų.

Įėjimo kaina iki 00:00h - 10LT, vėliau - 20LT.
Durys atsidaro nuo 22:30h.


Įkelta: 2014-04-29 12:15:31
Atnaujinta: 2014-05-02 07:02:04

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis