Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Dūūzgė , mergaitės...+ Saturday EUROVISION CONTEST (įvykęs renginys)

13267 Data: 2014-05-09 (Penktadienis)
Laikas: 22:30
Miestas: Vilnius
Vieta: Women's Lounge Vilnius
Adresas: Vytenio g. 20A

Dūūūūzgė De La Weekend, babe!
O taip.... ilgai lauktas penktadienis atneš gausybę renginių po sunkios darbo savaitės. Mūsų Loungas taip pat pristatys dviejų dienų trukmės renginių seriją.
5dienis - "Women's Lounge" uždaras merginų vakaras su baru, sauna, baseinu bei kaljanu. Kaip visuomet linksmiausiai nusiteikusi Loung'o komanda kvies audringai praleisti mergvakarį kartu. Pristatinėti šių vakarėlių turbūt jau nebereikia - bus linksma. Visos labai laukiamos:) (įėjimo kaina iki 23h dviese - 10lt, taip pat visos, dalyvavusios penktadienio vakarėlyje, į šeštadienio dūzgę pateks nemokamai)

6dienis - "Women's Lounge" bei "NEON Sauna & Lounge" pristato: "EUROVIZIJA song contest 2014" tiesioginės transliacijos peržiūra. Laukiamos tiek mielos mūsų damos, tiek brangieji vaikinukai . Bendra Eurovizijos peržiūra bei audringas vakarėlis po jos. Vakaro metu taip pat veiks sauna, baseinas, baras bei visos kitos papildomos paslaugos:) Šlepetėmis ir rankšuosčiais pasirūpinsime mes. Jums tereikia nepamiršti maudymosi kostiumų.

Mūsų savaitgalis pilnai suplanuotas, todėl tikimės ir tave išvysti čia - Vytenio g. 20a.

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

Nusibodo įprastas daugelio naktinių klubų siūlomas vakarėlių standartas? Mes siūlome Jums kiek kitokį pasilinksminimų erdvės variantą. "Women's Lounge" - tai naujo formato vieta tau ir tavo draugėms, įdomesniems ir turiningesniems savaitgalio vakarams. Tai vieta, kurioje galėsite atsipalaiduoti po sunkios darbo savaitės, besimėgaudamos jaukia aplinka, sukurta tiek poilsiui, tiek pamėgtoms naktinio gyvenimo pramogoms.

Loung'as: šokių salė, baras, minkštasuoliai su staliukais
Pas mus Jus pasitiks dvi rūpestingos barmenės, muzika leidžianti pajusti naktinio klubo dvasią bei patogūs minkštasuoliai bendravimui.

Poilsio kompleksas: sauna, baseinas, dušai.
Nežengus nei žingsnio, turėsite progą mėgautis karšta suomiška pirtimi ir atsigaivinti vėsiame baseine, iš kurio neišlipus galėsite užsisakinėti gėrimus. Jūsų patogumui bus paruošti švarūs rankšluosčiai bei šlepetės, su savimi Jums tereiks turėti maudymosi kostiumėlius, antraip, vakarėliui įgavus pagreitį, teks į vandenį šokti su drabužiais. :)

Meniu: užkandžiai, shot'ų ruletės, kaljanas.
"Women's lounge" pirmieji Jums siūlo netradicinį meniu, kuriame rasite užkandžių rinkinius prie vyno ir alaus, smagias shot'ų ruletes, leisiančias Jums pasijusti tarsi Casino ir DĖMESIO NAUJIENA - KALJANAS ! Tik pas mus galėsite užsisakyti šią, taip visų pamėgtą, paslaugą. Pasiūlysime Jums įvairių skonių tabaką su nikotinu ir be jo.

"Women's Lounge" - tai uždarų merginų vakarėlių vieta su jaukiu Loung'u, poilsio kompleksu ir neįprastu meniu. Tai muzika, geras laikas ir naktinis gyvenimas įdomesniam tavo laisvalaikiui.
Ateik ir pamatyk! :)

Mes įsikūrę Vytenio g. 20A, šalia senais laikais buvusio naktinio merginų "N KLUBO". Nuo "Ardenos" šviestuvų salono į dešinę paėjus apie 20 metrų pamatysite raudonas duris ir virš jų šviečiančią neoninę lempą. Drąsiai spauskite skambutį ant durų.

Įėjimo kaina iki 00:00h - 10LT, vėliau - 20LT.
Durys atsidaro nuo 22:30h.


Įkelta: 2014-05-06 16:47:19
Atnaujinta: 2014-05-09 07:02:27

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis