Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Diena Prieš Renesansą (įvykęs renginys)

13283 Data: 2014-05-09 (Penktadienis)
Laikas: 18:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Kauno valstybinis lėlių teatras
Adresas: Laisvės al. 87A

Kaip ir buvau žadėjęs- pagaliau Kaune. Tik nesupraskite klaidingai- tai nėra diena prieš Renesansą, kaip būna "diena prieš rūkymą", arba "diena prieš Putiną". tai Renesanso išvakarės... mes jaučiam jį artėjant, darysime viską, kad pajustumėt ir JŪS.
Atgimimo dvasią skleis:

Jonas Krivickas - kompozitorius, tekstų autorius ir atlikėjas, grojantis grupėse „Last coin“ ir "Skylė" pristato ilgame ieškojimų ir atradimų kelyje subrandintas savo dainas. Platus šių kūrinių tekstų tematikos spektras subtiliai atskleidžia autoriaus pasaulėjautą, tartum drobę, išmargintą ryškiais liūdesio, meilės, džiazo, džiaugsmo ir bliuzo pustoniais. Melancholiškos harmonijos ir ritminių šuorų kaita kompozicijose, sudaro nenuspėjamumo iliuziją, kurios dėka klausytojui atveriama originalių kūrėjo garsinių ir poetinių idėjų visuma

www.facebook.com/jkrivickas
https://soundcloud.com/jonaskrivickas

Mindaugas Ancevičius – jaunosios kartos bardas, 2008 m. apdovanotas Sauliaus Mykolaičio vardo premija, dainuoja ne tik savo, bet ir garsių poetų, lietuvių liaudies tekstais.
M. Ancevičius aktyviai dalyvauja įvairioje muzikinėje bei visuomeninėje veikloje. Groja, dainuoja, vaidina keliuose Kauno teatruose, filmuojasi kine bei televizijoje, organizuoja renginius, žongliruoja, skaito radijuje. Šiuo metu, kaip pats prisipažįsta, gyvena iš „žaidimo su lėlėmis“ Kauno Valstybiniame Lėlių Teatre, o šiaip gyvenime mėgsta daryti viską...

Ąžuolas Paulauskas groti mušamaisiais pradėjo būdamas 4-erių.Kai Jam buvo 5 , dalyvavo „Baby Jazz„ festivalyje kartu su V .Čekasinu.6 metų su „Kauno Bigbandu“ grojo „Kaunas Jazz“(1993m.). Ąžuolas yra įrašytas į Lietuvos Gineso rekordų knygą, kaip jauniausias profesionalus būgnininkas Lietuvoje. Būdamas 7 jau koncertavo su kolektyvu „Oktava“ (D.Pulausku, R.Brazaičiu, V.Ramoška ,S.Sasnausku ir kt.) Multiinstrumentalistas, grojantis mušamaisiais ,klarnetu, klavišiniais , perkusiniais instrumentais , tiek klasikinę muziką tiek džiazą, yra ne vieno Tarptautinio konkurso lauretas. Artimiausiame festivalyje “Kaunas Jazz“ (balandžio 26d.) galėsite išgirsti Ąžuolo projektą „Evoliuciją“, kuriame atlikėjas drauge su geriausiais Lietuvos džiazo muzikantais pristatys savo kūrybą.

Mindaugo Ancevičiaus ir Ažuolo Paulausko keliai susikirto prieš 5 metus, studijų laikais. Bendrabučio kambary užgimęs duetas periodiškai pasirodo įvairiuose festivaliuos, jungtiniuose bei soliniuose akustinės muzikos koncertuose.


Bilietai Kauno valstybinis lėlių teatras kasoje.
Kaina 10 Lt


Įkelta: 2014-05-06 16:54:54
Atnaujinta: 2014-05-09 07:02:40

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis