Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Elle G gimtadienio planeta (įvykęs renginys)

13457 Data: 2014-05-22 (Ketvirtadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: VU TFAI Planetariumas
Adresas: Konstitucijos pr. 12A

Žemė - vienintelė žinoma planeta, kurioje gali būti gyvybė. Tačiau yra dar viena, kurioje švenčiami gimtadieniai. Taip ji ir vadinasi - Elle G gimtadienio planeta. Čia gyvena, groja ir 2 metų gimtadienį gegužės 22 dieną (Žemės laiku) švenčia 2 merginos, mylinčios muziką - Elena ir Giedrė.

Groti jos pradėjo 2 - iese - kaip vienišos kometos ir vos nepasivadino “Space cakes”. Visgi nugalėjo Elle G , o neilgai trukus prie jų prisijungė ir Palydovai. Laikui bėgant jų vis daugėjo. Dabar gimtadienio planetoje, panašiai kaip Žemė aplink savo ašį, sukasi ir debiutinis Elle G albumas…

Grįžusios iš pirmojo Mėnulyje pripėdavusio astronauto tėvynės, ten apsirūpinusios specialia technika, naujais instrumentais ir naujomis dainomis, Elena ir Giedrė kviečia jus kartu nupūsti kosmoso dulkes nuo retro melodijų.


Elle G ir Palydovai

Broliai Mantas ir Šarūnas Joneikiai, geriau pažįstami iš planetos Venera bei grupės “Garbanotas Bosistas”, žavusis kontra(bosistas) Kipras Pugačiukas, žmogus iš stygų planetos Vytautas Narkevičius (smuikas), skalbimo lentą muzikos instrumentu paverčiantis Dangiras Bugas, bičiulis obojininkas Laurynas Duoba bei būgnininkas iš ritmo planetos - Jonas Narbutas.


Elle G gimtadienio planeta, 2 metai, gegužės 22.


Įkelta: 2014-05-14 14:09:02
Atnaujinta: 2014-05-22 07:01:26

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis