Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

DŽORDANA BUTKUTĖ – „Nesudeginta ant laužo“ | KAUNE (įvykęs renginys)

14005 Data: 2014-11-15 (Šeštadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Žalgirio Arena
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 50

Džordana Butkutė pirmą kartą, po ilgos pertraukos, sugrįžta į didžiąsias Lietuvos arenas su nauja koncertine programa „Nesudeginta ant laužo“.

Koncertinis turas, kuris paliks galingą įspūdį tiek gerbėjų, tiek visų atėjusių širdyse vyks rudenį - Klaipėdoje spalio 18 dieną, Vilniuje spalio 25 dieną, Šiauliuose lapkričio 8 dieną, Kaune lapkričio 15 dieną ir baigsis Panevėžyje lapkričio 22 dieną. Vėliau „Nesudeginta ant laužo“ turo gastrolės tęsis užsienyje.

Pagrįstai ar nepagrįstai linksniuojamas Džordanos gyvenimas dažnai įnešdavo kontraversiškų nuomonių, diskusijų ir apkalbų apie Džordanos asmenybę, kūrybą ir patį gyvenimą. Tai jokiu būdu nesustabdė šios moters, nesunaikino ir nepalaužė jos asmenybės, o tik sustiprino, suteikė dar daugiau ryžto ir jėgų naujiems darbams, kuriuos įvertinti žiūrovams bus suteikta išskirtinė galimybė koncertinio turo metu.

„Nesudeginta ant laužo" - tai visas Džordanos gyvenimas, perkeltas į muzikinių kūrinių pasaulį, kurį atlikėja ne tik pateiks atlikdama dainas, bet ir gyvens scenoje, kaip visada šimtu procentų atiduodama save gerbėjams, priešams ir draugams.

10 profesionalių muzikantų komanda atliks kūrinius iš naujausio albumo „Kryžkelės", taip pat galingai skambės ir dainos, seniai tapusios hitais: „Nemylėjau Tavęs", „Man Patinka Taip Gyventi", „Dėl Tavęs", „Vienas Namuose", „Sudužusios Viltys" ir daugelis kitų.

Kuo bus įspūdingas ir išskirtinis Džordanos turas?

Džordanos nuoširdumas, aukščiausio lygio muzika, pats geriausias koncertinis garsas Lietuvoje ir vienas įspūdingiausių apšvietimų koncertinėje Lietuvos istorijoje!

Ateik! Pamatyk! Įsitikink!


Įkelta: 2014-06-18 13:03:03
Atnaujinta: 2014-11-15 07:00:07

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis