Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Kultinė grupė „Billy‘s Band“ Vilniuje! Bus išpildyti visi klausytojų norai! (įvykęs renginys)

14066 Data: 2014-11-14 (Penktadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: New York Muzikinis teatras
Adresas: Kalvarijų str. 85

Lapkričio 14 dieną Lietuvos gyvos muzikos mylėtojų laukia žavingas šou – susitikimas su mylima, kultine grupe iš Sankt-Peterburgo „Billy‘s Band“! (www.billysband.ru)
Būtent šią dieną Vilniaus „New York“ muzikiniame klube (Kalvarijų g. 85) įvyks dar nematytas grupės koncertas su ypatinga programa „Pageidavimų koncertas“! Skambės ne tik naujos dainos, pirmą kartą šiai publikai, bet ir seniai pamėgti kūriniai bei tie, kurių pageidaus Lietuvos gerbėjai. Dviejų su puse valandų trukmės koncerte žiūrovai galės klausytis tų dainų, kurias užsisakys grupės elektroniniame puslapyje ar paskambinę telefonu organizatoriams. Grupės nariai garantuoja, kad visi užsakymai bus išpildyti šio neįprasto koncerto metu!

Sankt-Peteburgo grupė Billy’s Band – muzikos pasaulio fenomenas, įrodžiusi, kad nebūtina laikytis įprastų šou biznio standartų, norint sukurti savitą ir nepakartojamą grupės stilių bei įvaizdį. Per neilgą, bet labai sėkmingą gyvavimo laiką, grupė sugebėjo užkariauti ne tik Maskvos ir Sankt-Peterburo, bet ir daugelio klausytojų širdis iš Rytų ir Vakarų. Šiandien Billy’s Band – viena iš paklausiausių grupių Europoje. Organizatoriai turi ypač pasistengti, norėdami suderinti datą koncertui savo šalyje.

„Romantinio alko-džiazo“ meistrai, gilių jausmų ir pakylėtų samprotavimų žinovai — Billy’s Band - atvažiuos (tikėkimės, dar daug kartų) nuo rūkuose paskendusių Nevos krantų. Jie pasakos visą tiesą apie savo gyvenimo supratimą ir sudėtingus santykius tarp žmonių. Billi Noviko, grupės lyderio, kūriniai geriausiai tai atspindi. O ypač – kai jiems pritaria kontrabosas. „Kur miega tavo širdis“, „Šiame mieste“, „Bliuzas galvoje“ – tai dainos, kuriose savas vaikinas samprotauja - kartais ironiškai, kartais romantiškai - apie gyvenimą, sukeldamas visiems klausytojams nepaaiškinamą nostalgiją.

Ilgai lauktas koncertas – dovana grupės gerbėjams ir atradimas tiems, kurie susipažins su grupe pirmą kartą. Talentingi muzikantai su džiaugsmu dovanoja savo kūrybą ir pozityvią energiją.

Billy‘s Band grupė susikūrė 1999 metais. Dabartine sudėtimi, suburta Billi Noviko ir Andriejaus Reznikovo, koncertuoja nuo 2001 metų. Kolektyvas įrašė 8 albumus: 3 – koncertinius ir 5 studijinius, keletą rinkinių bei 3 singlus. Muzikantų kūriniuose dera džiazas, rokas, bliuzas ir svingas. Muzikinės kompozicijos džiugina klausytojus savitumu, įdomumu. Vaikinai sėkmingai dalyvauja festivaliuose. Grupė populiari ne tik Rusijoje, bet ir už jos ribų. Tai viena iš nedaugelio rusų grupių, kuri dirba DIY stiliumi – patys yra savo grupės vadybininkais, planuoja įrašus ir gastroles. Dar nei karto nebuvo sudarę sutarčių su kitais vadybininkais ar įrašų studijomis. Štai tokie Billy‘s Band vyrukai – tikri maištininkai, su sava gyvenimo filosofija.Sostinės New York klube vietų tik 300 – patariame pasirūpinti bilietais anksčiau! Iki rugpjūčio 1 dienos bilietai į vienintelį Sankt-Peterburgo grupės „Billy‘s Band“ koncertą parduodami su 30% nuolaida visose TicketPro kasose.
Informacija dėl bendradarbiavimo ir išankstinio bilietų užsakymo teikiama telefonais:
+370 645 36403, +370 671 76502


Įkelta: 2014-06-26 02:01:07
Atnaujinta: 2014-11-14 07:00:10

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis