Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

BALKANAKTIS | 11.14 (įvykęs renginys)

15114 Data: 2014-11-14 (Penktadienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Kaunas
Vieta: PuntoJazz palėpė
Adresas: Kęstučio g. 6

★ BALTIC BALKAN
balticbalkan.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/baltic-balkan

★ Dj MaBANGA - Moroccan Berber Sound

----

Pička parvaro namo!
Lapkričio 15-osios naktis įstrigs atminty - į PuntoJazz palėpę grįžta BALKANAKTIS!

:: BALTIC BALKAN ::

Lapkričio 14 d., penktadienį, Kauno kultūrinėje erdvėje „Punto Jazz palėpė“ (Kęstučio g. 6) rengiamame vakarėlyje „Balkanaktis“ pasirodys balkaniškos muzikos atlikėjai Baltic Balkan, o berberų melodijų iš Maroko programą pristatys
Dj MaBANGA.

Apšilimas su berberiškom melodijom

Šį kartą renginio rengėjai Baltic Balkan apšildyti vakarėlį pasikvietė savo seną bičiulį kaunietį MaBANGA. Jis visus apsilankiusius sušildys arabiškais ir berberiškais ritmais.
Savo world music melodijų kolekciją MaBANGA atnaujina kaskart apsilankydamas Maroke.

Kur buvo filmuojamas legendinis filmas apie romus?

Baltic Balkan savo vizito metu žada dėmesio skirti ir neseniai sužinotam faktui, kad Kaune beveik prieš 40 metų buvo nufilmuota kultinio moldavų režisieriaus Emilio Lotianu filmo „Taboras žengia į dangų“ scena. Sako, filmą pamatė arti 100 milijonų žmonių iš 120 pasaulio šalių.

Šalia Kauno rotušės nufilmuotame epizode gražuolis arkliavagis čigonas Loiko Zobaras išsisuka nuo Austrijos Vengrijos budelių rankų ir, šokęs ant žirgo, išskuba pas savo meilę, gražuolę Radą. Filme skamba ir autentiškos Eugen Doga surastos Besarbijos romų melodijos ir dainos, sugrotos ansamblio „Romen“.

„Labai įdomus faktas, kad Kaunas ir Vilnius bei mūsų lietuvių aktoriai čia suvaidino Vengriją. Po šio filmo susikūrė gera dešimtis čigonų muzikos ansamblių „Taboras žengia į dangų“ pavadinimu. Ne paslaptis, kad ir mūsų emblemoje simboliškai sukasi romų ratas, nes ir mus į priekį veža ugninga romų muzika“, - neramų vakarą žadėjo Baltic Balkan.

Taboras žengs ir į Šveicarijos kalnus

Gruodžio mėnesį Baltic Balkan gastroliuos Šveicarijoje – jie yra pakviesti į žymiojo dueto „Gypsy Sound System“ gimtadienio šventę. Bendri pasirodymai su Gypsy Sound System ir kitais gimtadienio svečiais vyks mažame Šveicarijos miestelyje kalnuose ir pačioje Ženevoje.
„Su jauduliu laukiame šios ypatingos kelionės, tikimės, kad mūsų simboliu tapusio šuniuko portreto Pičkos šį kartą šaunieji šveicarų gerbėjai nepavogs. Tokį nuotykį patyrėme praėjusio vizito metu saugiausioje pasaulio šalyje“, - ironizavo Baltic Balkan.


Puošiamės: Skrybėlės, ūsai, sijonai ir auksiniai dantys
Muzika: Gipsy, Balkan Beat, Klezmer
Pradžia: 22:00

VIP Zone

Kaina:
iki 23:00 10 Lt / 2,90 eur,
vėliau - 15 Lt / 4,34 eur

Durys: 21:30


Įkelta: 2014-10-14 02:01:39
Atnaujinta: 2014-11-14 07:00:25

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis