Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

INSANITUS uždarymas: Brandt Brauer Frick (DE), Efterklang + T. Rönkkö (įvykęs renginys)

15227 Data: 2014-11-14 (Penktadienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Vilnius
Vieta: LOFTAS
Adresas: Švitrigailos str. 29, Naujamiestis

Multimedijos meno ir muzikos festivalis „Insanitus" iš Kauno keliasi į Vilnių.

Čia visą savaitę vyks nemokama šviesos paroda, kurios uždarymą nušvies net dvi užsienio žvaigždės - Berlyno ryškieji „Brandt Brauer Frick" ir viena garsiausių Skandinavijos grupių - „Efterklang".

Geriausi šviesos sprendimai iš parodos erdvių vienai nakčiai, lapkričio 14 d., bus perkelti į menų fabriką „Loftas", kur ir vyks „Insanitus" uždarymo reivas.

APIE BRANDT BRAUER FRICK

Brandtas, Braueris ir Frickas - tai trio iš Berlyno sujungę reivą su šiuolaikine klasikine muzika.

Berlyniečiai išgarsino savo vardą kurdami techno be technologijų pagalbos, iškeitę sintezatorius ir kompiuterius į akustinius instrumentus. Perspektyvi Brauerių muzika daug anksčiau nei dauguma sulaužė bet kokias iki tol galiojusias taisykles.

Savo albumus „Brandt Brauer Frick" įrašinėjo su dešimties muzikantų, grojančių klasikiniais instrumentais, ansambliu, sukurdami neįtikėtiną iliuziją, kad visa tai skambėtų kaip rimtas techno.

Electro be elektros arba organiškas techno - taip šį projektą su pasigėrėjimu apibūdina muzikos kritikai. Be abejonės, tai muzika, kuriai reikia naujo termino, nes žodyne toks dar neegzistuoja.

APIE TATU RONKKO + EFTERKLANG

Žymiausia Skandinavijos madingojo pogrindžio indie grupė „Efterklang" Vilniuje pasirodys su perkusininku Tatu Rönkkö. Jie prieš pat atvykimą apsijungs ne tik muzikaliai, bet ir po nauju bendru vardu.

Nuo tada lygiai metus jie kurs tik po naujuoju pavadinimu atsisakydami bet kokiu sąsajų savo muzikine praeitimi. Iš dalies tai irgi yra meninis eksperimentas ir Vilnius taps pirmasis, kuris tai patirs.

Tiesa, vienas iš „Efterklang" narių - Rasmus Stolbergas - jau lankėsi Vilniuje, kur pristatė filmą apie savo grupę.

„Efterklang" albumas „Piramida" buvo įrašytas šiaurietiškos gamtos galybės ir grožio apsuptyje, apleistame kalnakasybos miestelyje Piramida, esančiame Šiaurės Rusijoje. Filme rodoma grupės muzikinių garsų medžioklė negyvenamuose plotuose ir apleistuose pastatuose. Kūrybos proceso metu visą filmavimo komandą saugojo profesionali apsauga nuo baltųjų meškų!

"Galėjo būti ir kinas"... taip vadinasi analogų Lietuvoj neturintis 16 milimetrų juostos vizualizacijų ir gyvos muzikos projektas. Tai kompozitorės dainininkės Elenos Neniškytės, kitaip žinomos UMIKO vardu ir vizualiųjų menų atstovės Agnė Matulevičiūtė pirmą kartą paviešinamas bendras pasirodymas.

Taip pat vakaro metu, vaizdine dalimi rūpinsis Vj Oskaras Gudas ir specialus svečias iš Vokietijos Peter Kirn. Bus kur akis išnarinti!

SAVAITĘ IKI INSANITUS FINALO VYKS PARODA

Renginio dieną bilietai prie įėjimo - 50 LT

Daugiau apie parodą čia: https://www.facebook.com/events/578558098923331


Įkelta: 2014-10-28 02:00:11
Atnaujinta: 2014-11-14 07:00:38

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis