Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

MARKAS PALUBENKA | Kaunas | 11.28 (įvykęs renginys)

15280 Data: 2014-11-28 (Penktadienis)
Laikas: 21:00
Miestas: Kaunas
Vieta: PuntoJazz palėpė
Adresas: Kęstučio g. 6

Nuoširdumas, netikėtumas ir užburiantys garsai yra tai, ką Markas Palubenka atskleidžia savo pasirodymų metu. Emocijos ir energija įtraukia kiekvieną klausytoją ir nepaleidžia iki pabaigos. Banguojanti ir neleidžianti stovėti vietoje indie, electro – acoustic stiliaus muzika atrodo lyg ramintų, bet tuo pačiu verčia nepaliaujamai suktis ratu.

Markas Palubenka tiesiog turi dovaną stebinti klausytoją, perduodant harmoniją ir chaosą tuo pat metu. Kylantis ir besileidžiantis balsas banguoja lyg muzikinė jūra, į kurią norisi nerti stačia galva. Judesiai scenoje aiškiai parodo, kad jis toje jūroje yra pasiryžęs neštis savo klausytoją kartu su savimi. Energija, netikėtumas, nuoširdumas ir kokybė – keturi žodžiai, kurie apibūdina kiekvieną Marko pasirodymą scenoje.
Jau ne vienerius metus džiuginantis ne tik lietuvius, bet ir užsienyje esančius klausytojus savo solo pasirodymais, Markas nuveikė itin daug. Jam teko garbė apšildyti aksominio balso savininkę Katie Melua, o Minske viena scena dalinosi su Lana Del Rey. Koncertai Baltijos šalyse (įskaitant du kartus didžiausiame regiono muzikos festivalyje „Positivus“), Rusijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, laimėtos po dvi M.A.M.A. ir T.Ė.T.Ė. apdovanojimų statulėlės tik įrodo Marko unikalumą, laisvumą scenoje ir visišką susitapatinimą su savo muzika.

https://www.youtube.com/watch?v=d8_oL1BIMNk

Bilietai: 15 Lt / 4,34 Eur. Studentams 10 Lt / 2,90 Eur.


Įkelta: 2014-11-02 02:02:19
Atnaujinta: 2014-11-28 07:00:32

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis