Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

"FREAKS ON FLOOR" koncertas "Kultūros fabrike" (įvykęs renginys)

15425 Data: 2014-11-14 (Penktadienis)
Laikas: 20:00
Miestas: Klaipėda
Vieta: Klaipėdos kultūros fabrikas
Adresas: Bangų g. 5A

Kūrybinį inkubatorių "Kultūros fabrikas" atsidarymo proga sveikins grupė "FREAKS ON FLOOR"!

Funk, grunge ir hardroką savo muzikoje jungiantys, du be įrašų kompanijos pagalbos išleistus albumus „Freaky Wonder“ (2010 m.) ir „Hello Girls!“ (2011 m.) diskografijoje turintys „Freaks On Floor“ Lietuvoje jau nebeturi ko įrodinėti. Per penkerius metus laimėję viską, ką įmanoma, pradedant progresyvaus jaunimo žurnalo „Pravda“ Naujokų prizu, baigiant geriausios šalies roko grupės titulu dvejus metus iš eilės „M.A.M.A.“ apdovanojimuose, dabar vaikinai dairosi į Vakarus ir į Šiaurę.

Šiuo metu „Freaks On Floor“ sudaro nuo pat grupės įkūrimo joje buvę nariai Justinas Jarutis (vokalistas ir gitaristas) ir Rokas Beliukevičius (būgnininkas), neseniai į grupę sugrįžęs bosistas Julius Valančauskas.

„Freaks On Floor“ muzikinę karjerą pradėjo 2007 m. liepą, kai J. Jarutis ir jo klasiokas, grupės būgnininkas R. Beliukevičius tebuvo vienuoliktokai. Iš viso „Freaks On Floor“ gyvų koncertų sąskaitoje – per 250 koncertų, pasirodymai visuose pagrindiniuose šalies klubuose ir festivaliuose. Grupės diskografijoje – du be įrašų kompanijos, savo jėgomis įrašyti ir išleisti albumai „Freaky Wonder“ (2010 m.) ir „Hello Girls!“ (2011 m.).

Šiuo metu grupė ruošiasi naujo albumo išleidimui, intensyviai dirba studijoje. Norėdami geriausio rezultato bei suskambėti kitaip, ėmėsi bendradarbiauti su latvių prodiuseriais. Laukiame rezultatų.

http://www.freaksonfloor.com/
http://www.soundcloud.com/freaks-on-floor
http://www.bandsintown.com/FreaksOnFloor
http://www.youtube.com/freaksonfloor

RENGINYS NEMOKAMAS!


Įkelta: 2014-11-07 00:30:41
Atnaujinta: 2014-11-14 07:02:16

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis