Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Cirkas "Liūtų karalystė" (įvykęs renginys)

15509 Data: 2014-11-15 (Šeštadienis)
Laikas: 17:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Perkūno al. 5, Kaunas

Liūtų karalystė
Lietuvą užkariaus neregėta Afrikos liūtų karalystė
To mūsų šalis dar neregėjo. Didžiausiose Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus ir Kėdainių arenose – įspūdingas Grand Cirko šou, kuriame dalyvaus pasaulinių konkursų laimėtojai bei laureatai iš Kinijos, Rusijos, Latvijos ir Ukrainos.
Vasarą modernioje cirko palapinėje įspūdingomis programomis žiūrovus užburiantis VIP Cirkas, nesnaudžia žiemos miegu ištisus metus.
Šįkart VIP Cirkas organizuojamoje programoje žiūrovai išvys ne tik pritrenkiantį lazerių, BLIKO pirotechnikos, koncertinio garso, specialiųjų efektų, įspūdingų kostiumų bei jungtino Lietuvos ir Latvijos cirko baletų šou.
Ir vaikai, ir suaugusieji, išgirs didingų Afrikos liūtų riaumojimą: kvapą gniaužiantį jų pasirodymą surengs garsūs dresuotojai Pinko.
Sielą užburs ir aikčioti privers gimnastų grupė, žonglieriai Siljanovai, oro akrobatai Carevskije ir Šmagin, akrobatai Guo Zhimin ir Zhang Yiaxiang bei ekvilibristas Li Hao.
Balti ir juodi Marinos ir Alexo Krot dresuojami katinai ir šunys kels susižavėjimą ir šypseną, o pirmą kartą Lietuvoje pristatomos įspūdingos programos metu "siautės" ir privers kvatotis klounas Mart.
Paskubėkite įsigyti bilietus, kurie tirpsta greičiau nei Afrikon patekęs Arkties ledas! Didingoji Afrikos liūtų karalystė jau žengia į Lietuvą!
Jūs turite tai pamatyti!!!


Įkelta: 2014-11-07 17:00:06
Atnaujinta: 2014-11-15 07:02:38

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis