Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

"Laida S" (įvykęs renginys)

15565 Data: 2014-11-16 (Sekmadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Kaunas
Vieta: NAUTILUS LAISVALAIKIO NAMAI
Adresas: Savanorių prospektas 124

DELFI TV eteryje startuoja nauja laida suaugusiems

www.DELFI.lt

Jau sekmadienį DELFI TV eteryje startuoja „Laida S“. Iš pavadinimo nesunku nuspėti, kad naujoji pokalbių laida skirta suaugusiems – ekspertai, gydytojai, žinomi Lietuvos žmonės diskutuos apie tai, apie ką viešai retai kalbama.

Pirmos laidos tema – moterų orgazmas. Lietuvoje intymios temos vis dar yra tabu. Naujoje laidoje bus praskleidžiamas paslapties šydas.

„Apie tai, kas įdomu kiekvienam, kas pažymėta S ženklu, ko nedrįstate paklausti, tačiau labai norėtumėte. Mes kalbėsime apie plastines operacijas, apie vyro ir moters santykius, apie seksą, apie tai, ko mes negalime, tačiau labai norime. Pažadame – kalbėsime ne tuščiai, visi pavyzdžiai bus iš realaus gyvenimo“, - sako vienas iš laidos vedėjų psichologas Andrius Kaluginas.

Renginio metu bus galimybė išvysti užvedančius „Žalgirio“ šokėjų pasirodymus bei seksualių apatinių demonstraciją, sužinoti, kaip joga gali pagerinti seksualinį gyvenimą.

Atvirų diskusijų metu dėmesys bus skiriamas visų amžiaus grupių moterims. Laidos metu specialistai atsakys į eilę svarbių klausimų: ar kiekviena jauna moteris gali patirti orgazmą? Nuo ko tai priklauso? Kiek orgazmui įtakos turi kūnas, kiek psichologija? Kaip viskas pasikeičia, kai prasideda priešmenopauzinis laikotarpis?

Laida bus tiesiogiai transliuojama iš Kauno laisvalaikio namų „Nautilus“. Transliacijos pradžia – 18 val. Įėjimas į renginį – nemokamas!


Įkelta: 2014-11-13 02:00:31
Atnaujinta: 2014-11-16 07:02:32

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis