Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Pianisto ir tapytojo Viktoro Paukštelio „Šokantys paveikslai“ (įvykęs renginys)

15628 Data: 2014-12-12 (Penktadienis)
Laikas: 18:00
Miestas: Šiauliai
Vieta: Šiaulių kultūros centras
Adresas: Aušros al. 31

Gruodžio 12 d. (penktadienį) 18 val. Šiaulių kultūros centre
Pianisto ir tapytojo Viktoro Paukštelio kūrybos vakaras „Šokantys paveikslai“

Tai spalvingas ir užburiantis muzikinis ir vizualusis projektas, kuriame susijungia profesionaliai, išraiškingai ir savitai atliekama muzikos klasika ir įspūdinga tapytų paveikslų animacijos projekcija, sukurta žymaus šiuolaikinio menininko Eimanto Pivoriūno. Meno renginio erdvėje susiliejantys garsai ir spalvos – kelionė po vaizduotės sritį.

Studijas Lietuvoje ir Paryžiuje sėkmingai baigęs talentingas pianistas Viktoras Paukštelis, dabar pradėjęs siekti ir dailės profesionalo statuso (studijuoja Lietuvos dailės akademijoje), dalyvauja įvairiuose festivaliuose, koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir JAV, Prancūzijoje, Vokietijoje, Skandinavijos šalyse.

Viktorą Paukštelį galima pavadinti pianistu avantiūristu: muzikavimas jam yra gyvenimo būdas, todėl nevengia koncertuoti nepažįstamose salėse, nežinodamas, ar susirinks klausytojų, koks jo laukia instrumentas ir kokia salės akustika. Kartą šypsodamasis pasakojo, kaip vieno koncerto metu pradėjo gesti ir vėl įsižiebti lempos, kitą kartą teko groti fortepijonu, kurio klavišai buvo skirtingo aukščio...

Viktorui Paukšteliui būdinga išskirtinai intelektualios kūrinio formos paieškos ir turtinga, iškalbinga atlikimo technika. Pianistas jautriai ir kūrybingai traktuoja C. Franck, F. Chopin, P. Rameau kūrybą. Koncerto metu tamsoje vyksta smagus videoperformansas – pagal skambinamą muziką ant sienos juda atgiję spalvingi Viktoro Paukštelio tapyti personažai.

Renginį organizuoja Šiaulių kultūros centras ir Mikalojaus Konstantino Čiurlionio fondas.

Bilieto kaina – 15 Lt (4,34 Eur).
Bilietus galite įsigyti Šiaulių kultūros centro kasoje (tel. (8 41) 52 46 59) ir Tiketoje: http://www.tiketa.lt/viktoro_paukstelio_koncertas_sokantys_paveikslai_55668


Įkelta: 2014-11-19 02:01:16
Atnaujinta: 2014-12-12 07:00:59

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis