Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

FONTAINE HOUSE BAND _ koncertas. (įvykęs renginys)

15685 Data: 2014-11-28 (Penktadienis)
Laikas: 23:00
Miestas: Klaipėda
Vieta: Roxy Club LT
Adresas: PRIESTOCIO 9

Lapkričio 28d. muzikos klube ROXY koncertuos
FONTAINE HOUSE BAND.

Louie Fontaine roko karjera tęsiasi daugiau nei 25 - erius metus. Jo kuriama ir atliekama roko muzika unikali, o jo indėlis į Baltijos šalių roko muzikos istoriją neišdildomas.
Lapkričio 28 d. Klaipėdos muzikos klube “Roxy” roko muzikos legendos Louie Fontaine ir jo naujos grupės FONTAINE HOUSE BAND koncertas.

Louie Fontaine yra viena iš įtakingiausių Latvijos alternatyviosios muzikos scenos asmenybių, kurio muziką sunku įsprausti į stilistikos rėmus. Nuo teatrališko roko iki purvino bliuzo, nuo “žudančių” baladžių iki ramaus gitarinio roko - visi šie stiliai telpa į šio atlikėjo kūrybinį spektrą. Danijoje gimęs ir augęs muzikantas per savo karjerą surengė daugybę pasirodymų nuo Pietų Amerikos ir JAV iki Rusijos bei kitų didžiųjų Europos valstybių. Pasirodymus surengė net 25 skirtingose pasaulio šalyse.

L. Fontaine muzikinis kelias parsidėjo dar 1987 metais kai mokykloje subūrė pirmąją muzikos grupę “First Piece”. Vėliau atlikėjas ir dainų kūrėjas koncertavo su daugeliu muzikinių projektų bei pradėjo savo muziką pristatinėti už gimtosios Danijos ribų.
1990 m. muzikantas, susikrovęs kuprinę, su bosine gitara parankėje išvyko į Braziliją. Po pusės metų trukusios viešnagės ir pasirodymų įvairiuose Lotynų Amerikos kampeliuose, L. Fontaine apsistojo Latvijoje, kur intensyviai koncertavo, o vėliau (1999) m. sukonstravo unikalaus tono ritmo mašiną, kuri ilgainiui tapo atlikėjo prekiniu ženklu. https://www.youtube.com/watch?v=6_m4WrWYRvM
Po metų, neramios sielos kūrėjas išvyko gyventi į Niuorleaną (JAV), kur pradėjo rengti solinius pasirodymus naudodamas savo sukonstruotą ritmo mašiną. Unikalios muzikos atlikėjas neliko nepastebėtas JAV muzikos prodiuserių ir pasirašė sutartį su Čikagos muzikos leidybos kompanija “Invisible Record”, kuri išleido jo albumą “Soul Satisfaction on the clean sheet”.

https://www.youtube.com/watch?v=eE21FJ56wIU

Šiuo metu L. Fontaine yra keturių viešbučių Liepojoje, Zanzibare ir Venesueloje savininkas bei “Fountain Palace” klubo įkūrėjas. Atlikėjas groja net trijuose roko kolektyvuose ir pakaitomis gyvena trijose šalyse, bei yra vadinamas vienu įtakingiausiu muzikos pasaulio atstovu Latvijoje. Be viso to, L. Fontaine kandidatavo į Liepojos miesto mero postą. Rinkiminei kompanijai muzikantas sukūrė didelio visuomenės rezonanso sulaukusį video klipą “New Boss In Town”.

https://www.youtube.com/watch?v=IN4e_gzYLq8

Penktadienį į “Roxy” klubą susirinkusiai publikai Louie Fontaine pristatys savo naujausią roko projektą: FONTAINE HOUSE BAND. Tai trijų roko profesionalų komanda, turinčių didžiulę sceninę patirtį įvairiose Latvijos ir tarptautiniuose roko projektuose.
https://www.youtube.com/watch?v=tpRE2bOCNLA

FONTAINE HOUSE BAND sudaro :
Egons Kronbergs - gitaros vokalas ( „Hobos“, „Skyforger“ ,“Ilgi“);
Louie Fontaine - vokalas, bosas;
Jakob Zemzaris – būgnai, vokalas ( „Sanctimony“, „Velvet Supernova“)
+ kviestiniai muzikantai.

Louie Fontaine ir jo nauja grupė ruošiasi pristatyti, išskirtinį bliuzo ir roko dvasia persmelktą gyvo garso koncertą.
Po koncerto, ROXY ritmenbliuzo, atmosferą kaitins DJ.VLAD (BALTICUM) . Išgirsime auksinę ritmenbliuzo klasiką ir naujausius bliuzroko bei „darkblues“ kūrinius...liks nepamiršti ir ROXY hitai :)

Klubas atidaromas 22 val. Koncertas nuo 23 val.

Įėjimas 10 Lt, studentams 5 Lt, su klubo nario kortele nemokamas


Įkelta: 2014-11-26 02:01:14
Atnaujinta: 2014-11-28 07:02:19

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis