Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Domanto Razausko trio "Vos vos" 01.31 (įvykęs renginys)

15866 Data: 2015-01-31 (Šeštadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Renginių Oazė
Adresas: Baltų pr. 16

Naujausias Domanto Razausko trio „Vos vos“ į vieną grupę suveda du virtuozus: multiinstrumentalistą Saulių Petreikį ir akordeonininką Nerijų Bakulą. Šie muzikantai gerai vienas kitą pažįsta iš daugybės bendrų koncertų bei studijų metų LMTA. Tačiau pirmą kartą Nerijus ir Saulius kartu lipa ant scenos tokioms improvizacijoms ir netikėtumams, kurias muzikantams paruošė neprognozuojamasis žodžio ir gitaros meistras Domantas Razauskas.

„Tai Dievo dovana. Groti su tokio lygio muzikantais kaip Saulius ir Nerijus... Ir ne šiaip groti. Pasaulyje yra daug atlikėjų, kurie samdosi aukšto lygio instrumentalistus, išrašo natas... Čia viskas kitaip. Jokių natų. Absoliuti laisvė, visi žanrai, visos kryptys viename. Esu grojęs su įvairiausiais muzikantais, kiekvienas jų savaip nuostabus. Bet jei imu galvoti apie absoliutų virtuoziškumą ir improvizacijas, prieš akis iškart išnyra Sauliaus ir Nerijaus siluetai“, - sakė poetas, kompozitorius, dainų autorius Domantas Razauskas.

Paskutinį sausio mėnesio vakarą „Vos vos“ surengs savo patį pirmą pasirodymą, kuriuo džiugins kauniečius ir miesto svečius. Kūrėjai pažada akustinio džiazo, reggae, bliuzo, meditacijų, įvairių tautų muzikos mozaiką, kurios žiūrovas nepamirš ilgai.

DOMANTAS RAZAUSKAS – gitaros, balsai, tekstai
SAULIUS PETREIKIS – fleitos, trimitas, klarnetas, vistlai, dudukai, garsai, balsai
NERIJUS BAKULA – akustinis ir elektrinis akordeonai.


Artėjančių švenčių proga - 30% nuolaida pirmam 100 bilietų.
Įsigyti galite čia: http://tiketa.lt/domanto_razausko_trio_vos_vos_55899


Įkelta: 2014-12-15 18:34:13
Atnaujinta: 2015-01-31 07:00:12

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis