Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

BEISSOUL & EINIUS Christmas Show (įvykęs renginys)

18381 Data: 2015-12-25 (Penktadienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Papa Jazz
Adresas: Savanorių pr. 178

Šventinis koncertų ciklas NO SHADES, NO GLASSES

Jokių ribų ir nė milimetro atstumo – būtent todėl savo žiemos muzikos kolekciją „Beissoul & Einius” pavadino “No Shades, No Glasses”. Tai bus vienas ypatingiausių metų koncertų, kai juodi akiniai padedami ant didžiulių skrybėlių cilindrų ir atlikėjai į sceną žengia visai kitokie - dar atviresni ir artimesni. „Kiekvienas mūsų pasirodymas – kaip išpažintis“, - sako „Beissoul & Einius” dueto nariai Artūras Žabas-Beissoul ir Einius Jarutis.

Šventiniu laikotarpiu muzikines aranžuotės taps viena nepertraukiama šokių muzikos linija – galėsite pasinerti į svaigulį kartu su unikaliais Beissoul judesiais. Duetas dovanos gerai žinomas dainas iš pirmojo ir antrojo albumų bei, žinoma, pažers naujienų. Kaip gimsta kūriniai, kokios jų versijos ir skambesys būna pradžioje ir kaip jie keičiasi po ilgų ieškojimų – išgirsite gyvo garso koncerte „No shades, No Glasses“.

Beissoul scenoje išvysite ir su naujais, dar niekur nematytais bei ką tik mados biblijoje „Vogue“ pasirodžiusiais įvaizdžiais.

„Aš tikiu stebuklingais ir neįprastais dalykais, bet labiausiai tikiu tuo, jog kai ko labai nori ir sieki, vieną dieną ima ir atkeliauja. Kalėdų senelis yra, tačiau jo taip paprastai nepamatysi“, - šventine tema svarsto Beissoul. Užtai stebuklas gali nutikti bet kada – palto kišenėje radus užmirštą mandariną ar žaidžiant „Angelų sargų žaidimą“, kai tu kažkam, nors ir burtų keliu, rūpi bent savaitę.

Staliukų rezervacija Tel. 860389389


Įkelta: 2015-11-17 02:00:46
Atnaujinta: 2015-12-25 07:01:09

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis