Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Liuba Nazarenko. Romansų vakaras. (įvykęs renginys)

19441 Data: 2016-03-24 (Ketvirtadienis)
Laikas: 18:00
Miestas: Šiauliai
Vieta: Ch. Frenkelio Vila
Adresas: Vilniaus g. 74

Liuba Nazarenko romansais virpins šiauliečių širdis.
Kovo 24 d. 18 val. į Šiaulių Ch.Frenkelio vilą (“Aušros” muziejų) atvyksta romansų atlikėja Liuba Nazarenko. Išskirtiniame koncerte romansai, atliekami savitu, virpinamu Liubos Nazarenkos balsu, suskambės ypatingai ir jautriai.
Daugiau nei dvidešimt metų romansus atliekanti atlikėja devynerius metus mokėsi M. K. Čiurlionio meno mokykloje violončele, bet galų gale suvokusi, kad violončelininke nebus, įstojo į J. Tallat-Kelpšos konservatoriją, kur mokėsi chorinio dirigavimo. Žinoma, mokslai nesibaigė vien dirigavimu, teko mokytis groti ir pianinu, ir akordeonu. Pati išmoko groti gitara, nes romansai atlikėjos buvo mėgiami nuo seno, norėjosi pačiai sau akompanuoti. Taigi baigusi mokslus savo gyvenimą ir susiejo su muzika – šiandien yra kolektyvų meno vadovė, chormeisterė, periodiškai dirbanti mokykloje.
Atlikėja groja ir dainuoja nuo 1994 metų, jai tai - ir džiaugsmas, ir didžiulė palaima. ,,O kai laikui bėgant sužinai, kad yra žmonių, be galo mėgstančių šį žanrą, tampa dar smagiau” – teigia atlikėja. ,,Man rodos, bręsdamas ar net sendamas žmogus turi daugiau galimybių pamilti romansų žanrą, nes kuo didesnė patirtis, tuo dažniau širdin įsliūkina ilgesys, prisiminimai. Galvoju, kad romansai – tai be galo nostalgiškas žanras”.
Romansų atlikėjo stiprybė – nuoširdumas, nes ir pats žanras yra be galo nuoširdus, todėl čia nesunkiai pastebėsi falšą. Klausytojas privalo patikėti atlikėju, net jei vienas romansas apie meilę, o kitas - jau apie neapykantą. Koncerte privalai maksimaliai susikoncentruoti į kūrinį, žodžius, melodijos subtilumus, kad jis suskambėtų ne tik fizinėje aplinkoje, bet ir rastų atgarsį žmogaus širdyje. Juk romansas – tylus, nerėkiantis žanras, todėl jam reikalingas ir įsiklausymas, o girdint, mėginant pajusti, gali aplankyti ir tam tikras nušvitimas – ne sykį teko girdėti sakant: „O aš maniau, kad romansas tai nuobodu“. Svarbu būti atviram ir nebijoti pažvelgti į subtilius dalykus, esančius pačioje žmogaus gelmėje.
Kupinas romansų magijos koncertas, belaukiant gražiausios pavasario šventės – Velykų, taps tikra atgaiva sielai ir ramybės uostas nuo kasdienybės rūpesčių.
Bilietų kaina: 7 €, 9 €
Bilietus platina Bilietai.lt ir 1 val. iki koncerto pradžios vietoje


Įkelta: 2016-02-10 02:18:05
Atnaujinta: 2016-03-24 07:00:32

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis