Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

KJT premjera | ŠAUKTINIAI (įvykęs renginys)

19449 Data: 2016-02-29 (Pirmadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Klaipėda
Vieta: Klaipėdos kultūros fabrikas
Adresas: Bangų g. 5A

Kas apgins tavo laisvę? Kas garantuos šviesią ateitį? Kas užtikrins tavo saugumą?

Ką tau reiškia įstatymas? O ką įsakymas? Kokie yra tavo įstatymai?

Kur yra tavo priešas? Ar jis yra tavo priešas? Kokiu būdu tu prieš jį kovosi? Ar kovosi? O kas kovos, jei ne tu?


Dabartinė geopolitinė situacija verčia kiekvieną iš mūsų atsakyti į šiuos ir panašius klausimus. Klaipėdos jaunimo teatras ir organizacija „Naujasis tautos balsas” kviečia šių atsakymų ieškoti kartu naujame darbe „Šauktiniai”.


Kūrėjai supranta, kad teisingo sprendinio tokioje temoje nėra - karas niekada nebus suvokiamas vienareikšmiškai. Tačiau „Šauktiniai“ siekia kalbėti atvirai ir iškelia savas karo sampratas. Tuo pačiu žiūrovams suteikiama unikali galimybė rinktis, kurią iš pozicijų palaikyti: abejingumą ar ryžtą, baimę ar pasitikėjimą, drąsą ar bukumą.


Kūrinio bendraautorių, organizacijos „Naujasis tautos balsas”, atstovas Arvydas Kevelinskas teigia, kad „Šauktiniai“ šiandien yra ypač aktualūs. „Mūsų visų akys yra nukreiptos nuo tikrosios tiesos. Tiesos, kad esame nuolatiniame pavojuje, tiesos, kad priešas ištisai kvėpuoja mums į nugarą. Aš nemanau, kad mes saugūs, todėl svarbu informuoti piliečius apie jiems kylančią grėsmę. Bendradarbiavimas su Klaipėdos jaunimo teatru yra puikus būdas tai padaryti.“ – sako A. Kevelinskas.


Įkelta: 2016-02-10 02:23:19
Atnaujinta: 2016-02-29 07:01:03

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis