Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Ivan Vyrypajev "Girti" (įvykęs renginys)

19670 Data: 2016-04-02 (Šeštadienis)
Laikas: 18:30
Miestas: Klaipėda
Vieta: Klaipėdos dramos teatras
Adresas: Teatro g. 2

Keturiolika šios pjesės veikėjų sudaro mažą visuomenės modelį: tarptautinio kino festivalio direktorius, modelis, bankininkai, vadybininkai, prostitutė ir paprasta graži mergina. Veiksmas vyksta vieną naktį, kurią visi jie be saiko vartoja alkoholinius gėrimus, o vėliau susitinka gatvėje - tokioje veiksmo vietoje ir tokioje būsenoje socialinis statusas nebetenka prasmės. Tokiu būdu šie labai skirtingi personažai gali vienas kitam atsiverti, prisipažinti savo nuodėmes, pasakyti, tai, kas iš tiesų skauda.
Pats autorius I. Vyrypajevas sako, jog tai - religingiausia jo pjesė, nes „Girtuose“ apstu nuorodų į Šventąjį Raštą. Tai komedija, kurioje mirtinai pasigėrę žmonės išdrįsta nusimesti savo kaukes. Visa kūrybinė komanda kalbėsis su žiūrovu per girtuosius apie tai, kas šiandien svarbiausia.

Pjesėje naudojama nenorminė leksika – spektaklis skirtas suaugusiems žiūrovams.

Režisierė: Loreta Vaskova

Aktoriai: Eglė Valadkevičiūtė, Kazimieras Žvinklys, Darius Meškauskas, Igoris Reklaitis, Regina Šaltenytė, Jolanta Puodėnaitė, Rimantas Pelakauskas, Arnoldas Eisimantas, Liudas Vyšniauskas, Marius Pažereckas, Donatas Žilinskas, Simona Šakinytė, Edvardas Brazys, Sigutė Gaudušytė, Donatas Švirėnas.

Daugiau apie spektaklį: http://www.kldteatras.lt/Spektakliai/Girti-P64.html


Įkelta: 2016-02-23 02:03:37
Atnaujinta: 2016-04-02 07:01:03

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis