Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

John Newman - Vilnius (įvykęs renginys)

19786 Data: 2016-06-19 (Sekmadienis)
Laikas: 15:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Kalnų parkas

Pasitikti vasarą Vilniuje šiais metais padės visoje Europoje žinomo hito „Love Me Again“ ritmas. Birželio 19 dieną Lietuvos sostinės Kalnų parke dainuos britų popžvaigždė JOHN NEWMAN! Tai bus pirmasis jo pasirodymas Vilniuje, vienos dienos festivalyje „Summer in the City”.

„Love Me Again“: https://youtu.be/CfihYWRWRTQ

Charizmatiškas, beprotiškai talentingas, energingas ir draugiškas – toks yra Johnas Newmanas, prieš trejus metus galingai įsiveržęs į britų popmuzikos elitą.

Jo debiutinis albumas „Tribute“ pakilo į pirmąją Didžiosios Britanijos „topų“ vietą, dainos „Love Me Again“ vaizdo klipas internete peržiūrėtas beveik 400 milijonų kartų, o koncertai vyksta didžiausiuose Europos festivaliuose – tokiuose kaip „V Festival“, „Sziget“ ir „Exit“. Šiuo metu Johnas Newmanas ruošiasi koncertams Didžiojoje Britanijoje kartu su Ellie Goulding – jų metu kovo mėnesį du kartus kils ir į didžiosios Londono „O2” arenos sceną.

Merginų numylėtinis, vadinamas viena ryškiausių jaunųjų britų žvaigždžių, į Vilnių pirmą kartą atvyksta koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ ir menų fabriko „Loftas“ kvietimu. Organizatoriai tęsia tradiciją ir vasaros pradžią skelbia ryškaus užsienio atlikėjo koncertu Kalnų parke, vienos dienos festivalyje „Summer in the City“.

Kartu su John Newman Kalnų parke taip pat pasirodys visa rinktinė geriausių mūsų šalies atlikėjų: grupės ba., „Beissoul & Einius“, „Daddy Was A Milkman“ ir dainininkė Erica Jennings.

Prieš koncertą Kalnų parke visų lauks didžiausias šeimų piknikas mieste - atsineškite gerą nuotaiką, o viskuo kitu (nuo maisto iki pledukų) bus pasirūpinta!

Bilietai platinami visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internetu – www.bilietupasaulis.lt


Įkelta: 2016-03-02 02:00:13
Atnaujinta: 2016-06-19 07:00:05

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis