Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

SOUL STREET DANCE (JAV) | Įėjimas nemokamas! (įvykęs renginys)

19968 Data: 2016-03-24 (Ketvirtadienis)
Laikas: 18:00
Miestas: Šiauliai
Vieta: Koncertų salė "Saulė"
Adresas: Tilžės g. 140

Kovo 24 d. koncertų salėje "Saulė" renkasi visi, kurie kvėpuoja ir gyvena gatvės šokiu. Čia vienintelį pasirodymą Šiauliuose surengs gatvės šokio trupė iš JAV – SOUL STREET DANCE. Penki charizmatiški šokėjai, aktoriai, atletai bei dainų ir muzikos kūrėjai, kurie pasiruošę šokdinti Jūsų sielą!

SOUL STREET DANCE koncerto metu skambės ir Vivaldi, ir rokenrolas, pinsis hip-hopo kultūra su įtaigiomis ir novatoriškomis šokio istorijomis. THE ART OF HIP – HOP.

Įėjimas NEMOKAMAS!

-------------------------------------------------------------------------------------

APIE SOUL STREET DANCE:

Hiustone (JAV) 1996 m. susibūrusi gatvės šokio trupė „Soul Street Dance“ – dinamiška profesionalaus šokio trupė. Šokėjų sėkmės pamatas - nuolat tobulinama judesio technika, originalūs meniniai sprendimai, natūrali sceninė laikysena bei šmaikštus šokio braižas.

Trupės repertuare susipina hip–hopo kultūra, poppin’, b-boyin’, breakdance, lockin’, beatbox bei kitos gatvės šokio stilistikos.

SOUL STREET DANCE kompanija yra šokusi garsiausiose JAV ir Europos scenose, pvz. Kennedy Centre Vašingtone, Lincolno Centre Niujorke bei pristačiusi pasirodymus Armėnijoje, Haityje ir daugelyje kitų pasaulio šalių.

Trupės artistai atviri sceninei įvairovei ir yra surengę ne vieną bendrą pasirodymą su gatvės šokio naujokais bei skirtingų kultūrų ir šokio žanrų profesionalais.

NEMOKAMĄ Soul Street Dance performansą dovanoja JAV ambasada Lietuvoje.


Įkelta: 2016-03-09 15:40:34
Atnaujinta: 2016-03-24 07:01:50

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis