Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Monikos Požerskytės paroda POST CIRCLE ir išankstinė KINO PAVASARIO filmo peržiūra (įvykęs renginys)

20127 Data: 2016-03-24 (Ketvirtadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Kino teatras "Pasaka"
Adresas: Šv. Ignoto 4/3

Fotografė Monika Požerskytė, kino teatras PASAKA ir KINO PAVASARIS kviečia į ypatingą priešfestivalinį renginį ir išankstinę juodojo humoro komedijos „Vyrai ir viščiukai“ peržiūrą.

Kovo 24 d.. 19:00 val. PASAKOJE atidarysime Monikos Požerskytės fotografijų ciklo POST CIRCLE parodą. Nuotraukomis Monika įtraukia į nepažįstamą užkulisinį Lietuvos cirko pasaulį, kviečia drauge su cirko karavanais keliauti po Lietuvos miestus ir kaimus, stebėti, analizuoti cirko klajoklių gyvenimą, kuomet didžioji metų dalis praleidžiama vagonėliuose ant ratų, keliaujant iš vienos vietos į kitą šeimomis.

Paroda POST CIRCLE – raktas į KINO PAVASARĮ. Šių metų metų festivalio atidarymo filmas – Benedikt Erlingsson „Viskas dėl šou“. Skambant kultinės islandų grupės „Sigur Ros“ muzikai tampame cirko šeimos dalimi. Stilingas muzikinis kabaretas. Spalvingas vodevilis. Senoviški pasirodymai mugėse. Pavojingi gyvybei triukai. Keistuolių pasirodymai. Azartiški gyvūnų atrakcionai. Viskas tikra ir sukurta tik iš archyvinių ir istorinių kadrų. Atidarymo filmas – kovo 31 d.

O parodos atidarymo metu – proga pirmiesiems pamatyti prognozuojamą tapti vienu žiūrimiausių festvalio filmų – labai juodą danišką komediją „Vyrai ir viščiukai“.

357,9 tūkst. žiūrovų Danijos kino teatruose sulaukusioje juodojoje komedijoje nepanašūs vienas į kitą broliai Elijas (neatpažįstamai pasikeitęs stereotipus laužantis Madsas Mikkelsenas) ir Gabrielis (Davidas Dencikas) žiūri vienintelį mirusio tėvo palikimą – vaizdajuostę su paslapčia nufilmuota išpažintimi. Senolis atskleidžia nemalonią tiesą: jiedu gimė kitoje šeimoje (galbūt net turi skirtingus tėvus) ir buvo įvaikinti. Išgirsta naujiena dar labiau supriešina retai bendraujančius „brolius“, bet paskatina nuplaukti į gimtą Orko salą. Jie tikisi pasikalbėti su biologiniais tėvais, kurie galbūt dar gyvena apleistame salos dvare. Beprotiškos akistatos su mįslingai tylinčiais gyventojais, įvairiausiais paukščiais, gyvūnais ir dar trimis nepažįstamais ištvirkėliais broliais (juos vaidina „Adomo obuolių“ aktoriai Nikolajus Lie Kaasas ir Nicolas Bro) pateikia svečiams žiaurią ir pribloškiančią staigmeną. Elijas ir Gabrielis išsiaiškina šokiruojančių faktų apie savo gimimo aplinkybes ir tikrąją šeimą.

Išankstiniai bilietai: http://bit.ly/KP-vyrai-ir-visciukai


Įkelta: 2016-03-20 02:02:52
Atnaujinta: 2016-03-24 07:02:42

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis