Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Heineken Live: TEN WALLS (įvykęs renginys)

20729 Data: 2016-06-18 (Šeštadienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Vilnius
Vieta: LOFTAS
Adresas: Švitrigailos str. 29, Naujamiestis

Šiuo metu Europoje ir Azijoje naują programą „Equalized“ pristatantis elektroninės muzikos atlikėjas ir prodiuseris Marijus Adomaitis prisistatantis „Ten Walls“ slapyvardžiu, naujausiais savo kūriniais jau netrukus pradžiugins Lietuvos klausytojus. Birželio 18 d. jis pasirodys menų fabriko „Loftas“ scenoje.

EQUALIZED TOUR - https://youtu.be/uxLrNlXJABo

„Equalized“ turo metu skambės visiškai nauji ir dar niekur negirdėti „Ten Walls“ kūriniai, tačiau gerbėjai turės galimybę išgirsti ir į „BBC Radio 1“ patekusius bei aukščiausias vietas Europos topuose užėmusius hitus, tokius kaip „Requem“ ar „Walking with Elephants“. Visi šie kūriniai po turo suguls į debiutinį „Ten Walls“ albumą, kuris prekyboje turėtų pasirodyti jau šį rudenį.

Walking With Elephants - https://goo.gl/JWDLv7

Gyvi „Ten Walls“ pasirodymai kvapą gniaužia ne tik meistriškais kūriniais ir muzikiniais eksperimentais, bet ir reginiais scenoje. Šį kartą atlikimas nustebins vizualiniais sprendimais, kurie klausytoją pavers žiūrovu muzikinėje pasakoje. Drauge su Marijumi Adomaičiu scenoje pasirodys talentingas video klipų kūrėjas ir režisierius Pijus Vėberis. Lietuvoje filmuoti vaizdai kalbės akį traukiančiais kostiumais, scenografija ir profesionalių šokėjų choreografijomis.

Koncertas „Lofte“ pažymės antrojo „Equalized“ turo etapo pradžią. Renginio organizatoriai pažada įspūdingą garso ir vaizdo kelionę specialiai šiai progai pritaikytose menų fabriko „Loftas“ erdvėse.

LINE UP:
Roe Deers (LT) (DJ Set)
BLACK WATER (LT) (Live)
KIMOU (NL) (DJ Set)
Ten Walls (Live)

Daugiau informacijos – www.menufabrikas.lt


Įkelta: 2016-04-27 13:04:57
Atnaujinta: 2016-06-18 17:04:58

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis