Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Naujametis Koncertas. Abba Arrival/ Killer Queen/ the Bootleg Beatles (įvykęs renginys)

20871 Data: 2016-12-31 (Šeštadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Žalgirio arena
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 50

Gruodžio 31 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje kartu pasitikti Naujuosius metus šiemet kviečia trys bene geriausios pasaulio tribute grupės – tai „The Bootleg Beatles“, „Killer Queen“ ir „ARRIVAL from Sweden“ su programa „The Music of ABBA“. Išskirtinio vakaro metu skambės tik geriausi ir žinomiausi legendinių grupių „The Beatles“, „Queen“ ir „ABBA“ kūriniai.

Su koncerto bilietu renginio dieną Jūsų laukia specialūs pasiūlymai nakvynei bei vakarienei viešbučiuose „Perkūno namai“ ir „Daugirdas“

THE BOOTLEG BEATLES

Garsiojo Liverpulio ketvertuko tribute grupė „The Bootleg Beatles“ susikūrė 1980 metais Londone ir per daugiau nei trisdešimt penkerius gyvavimo metus sugrojo jau daugiau kaip 4 tūkstančius koncertų. Keletas pasaulinių turnė, šeši kartai muzikos festivalyje „Glastonbury“, nesuskaičiuojami pasirodymai radijo ir televizijos eteryje bei anšlaginiai koncertai prestižinėje „Royal Albert Hall“ salėje – visa tai yra „The Bootleg Beatles“ vizitinė kortelė.

KILLER QUEEN

Pirmieji grupės „Killer Queen“ koncertai įvyko 1993 m. birželio mėn. Londono universitete – ten pat, kur tikroji muzikos legenda – „QUEEN“ su nepakartojamu Freddy Mercury priešakyje, 1972 m. pradėjo savo karjerą. Jau po poros metų „Killer Queen“ pasirodė Londono „Strand“ teatre ir atkreipė į save nacionalinės BBC televizijos dėmesį. 1999 m. garsioje Leicester aikštėje grupei buvo įteiktas „Geriausios pasaulio tribute grupės“ apdovanojimas. „Killer Queen“ muzikantai bendradarbiavo su daugeliu iškilių asmenybių, tarp kurių Fatboy Slim, Roger Taylor, Brian May ir Montserrat Caballe. 2005 metais, koncerto Rotterdamo „Ahoy“ stadione metu, jie buvo pastebėti ir pakviesti kartu su seru Bobu Geldofu pasirodyti jo rengiamame „Live Aid“ koncerte.

ARRIVAL from Sweden („The Music of ABBA“)

Grupė susibūrė 1995 m. Goteborge, Švedijoje. Kolektyvas netruko pelnyti populiarumą ir tapti bene geidžiamiausia ABBA tribute grupe pasaulyje. Nuo savo įkūrimo pradžios „ARRIVAL from Sweden“ su koncertais apsilankė 55 šalyse ir dalyvavo įvairiuose televizijos ir radijo šou. Nuo 2007 m. grupė surengė 42 sėkmingus gastrolinius turus JAV bei koncertavo akompanuojant Bostono, San Francisko, Dalaso, Hiustono ir Atlantos simfoniniams orkestrams.


Įkelta: 2016-05-07 02:00:58
Atnaujinta: 2016-12-31 07:00:03

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis