Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

LRT OPUS scena @Kultūros naktis (įvykęs renginys)

21366 Data: 2016-06-17 (Penktadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Vasaros Terasa
Adresas: Vilniaus g. 39

Kokybiška ir vasara alsuojanti muzika, geros emocijos ir septyni talentingi atlikėjai bei grupės – LRT Opus scena įsikūrusi Mokytojų namų kiemelio Vasaros Terasoje kaip ir kasmet kviečia „Kultūros naktį“ praleisti kartu!
_______________________
19.00 Abudu
Neseniai su videoklipu „Įkvėpimui“ debiutavęs jaunų vaikinų penketas jau pritraukė savo auditoriją unikaliu akustik-elektro-rokiniu skambesiu ir jaunatviškais lietuvių kalba rašytais tekstais. Ant rankų pirštų jau nesuskaičiuojamus kūrinius grupė energingai perteikia gyvų pasirodymų metu, bet neskuba lengva ranka viską atiduoti bekraščiam internetui. Jaunatviškas maksimalizmas ar naivus perfekcionizmas? Greičiausiai Abudu.
PAKLAUSYMAI | bit.ly/1redtFR

20.00 The Independent
Jie tokie nepriklausomi, jog aprašinėti juos šiek tiek bergždžia, bet faktai kalba šitai: susibūrė dar paaugliai būdami, natų nepažinodami ir Bitlų įkvėpti su skolintomis gitaromis pradėjo kurti „popsideliką“. „Grojam tai, ką išgirstam savo viduje“ – duodami interviu sakė grupės nariai, “Redbull Tourbus“ konkurso nugalėtojai.
PAKLAUSYMAI | bit.ly/1tbYZHO

21.00 Wolfsome
Modernus klasikinio roko ir bliuzo mišinys – taip save apibūdina WOLFSOME ketvertas, nuo šių metų gegužės pristatinėjantis debiutinį albumą „ORIGIN. 412“.Klausytojams jie pasirodė prieš metus, nusinešė dviejų prestižiškiausių naujųjų grupių konkursų pirmąsias, apšildė „BIX‘us“ ir beatbox bliuzo išradėjus „Heymoonshaker“, sugrojo pas M.A.M.Ą, o jų akustinė „Electrified“ versija skambėjo „Top Gear“ klipo takelyje.
PAKLAUSYMAI | bit.ly/1YfFutQ

22.00 Kūjeliai
Pasidabinę drobiniais marškiniais, persirišę gitaras tautinėmis juostomis jie lipa ant scenos transliuoti folkloro motyvais ir jaunatvišku entuziazmu grįstą kūrybą. „Nežinau, kodėl man taip gera“, - „Kūjelių“ dainos frazė, taikliai apibūdina jų koncertų atmosferą.
PAKLAUSYMAI | http://bit.ly/1U26wVJ

23.00 Z On A
M.A.M.A. apdovanojimuose nominuoti „Metų proveržio“ kategorijoje ir Lietuvos Hiphopo muzikos apdovanojimų organizatorių išskirti kaip vienas geriausių projektų ne lietuvių kalba, "Z On A" tiesia tiltus į repo klausytojų grojarašius. Grupė išsiskiria rokiniu skambesiu ir nesumaišomais vokalo tembrais. Šiemet pristato debiutinį albumą - "XYZ".
PAKLAUSYMAI | bit.ly/1xXK27Y

00.00 BALTASIS KIRAS
Kas per paukštis ši grupė, žino kone visi. Nerūpestingi tekstai, indie/folk/roko žanrų muzika ir charizmatiškas ūsuotasis grupės lyderis yra tarsi laisvės ir nevaržomo džiaugsmo simboliai.
„Mes - būrys besišypsančių draugų, kelioms akimirkoms pakylančių į paukščio skrydį. Mūsų muzika gimsta galvojant apie svarbius žmones ir reiškinius. Ji eina išvien su jausmu, kuris veda savojo lizdo link – namų, kuriuose visada gera ir ramu.
PAKLAUSYMAI | bit.ly/28mQCti

01.00 Solo Ansamblis
Šiuolaikinės lietuviškos muzikos platformoje Solo Ansamblis išsiskiria elektra pulsuojančiais, low-fi bei gyvų instrumentų skambesiu persidengiančiais garsais. Į juos įpinami vidine patirtimi ir asmenine filosofija pagrįsti lietuviški tekstai. Paskutiniu metu grupė pasuko tamsesnės, griežtesnės, alternatyvesnės muzikos link. Tai – muzika klausymui, muzika šokiui, muzika protui ir muzika sielai.
PAKLAUSYMAI | bit.ly/1tbVIZ0


Įkelta: 2016-06-10 02:01:07
Atnaujinta: 2016-06-17 07:01:17

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis