Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Vilniaus mažasis teatras@Kultūros naktis (įvykęs renginys)

21376 Data: 2016-06-17 (Penktadienis)
Laikas: 18:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Vilniaus Mažasis Teatras
Adresas: Gedimino pr. 22

Birželio 17 d., penktadienį, Vilniaus mažasis teatras laukia Kultūros nakties gerbėjų ir kviečia pasimėgauti specialiai festivaliui parengta programa, kuri apjungs kultūrinės dokumentikos grandų šedevrus apie teatrą su poezija ir muzika. Menu, muzika ir kultūra geriausia mėgautis tamsoje. Prieš spektaklį ar filmą salėje užgęsta šviesos, nes tik tamsa leidžia išlaisvinti savo fantaziją ir mėgautis aplink vykstančiais procesais. Vienos nakties festivalis „Kultūros naktis“ labai kviečia apsilankyti Vilniaus mažajame teatre (Gedimino pr.22) ir pasimėgauti renginiais, kurie įtraukti į festivalio programą.

18 val. Vilniaus mažajame teatre režisierių Vytauto Damaševičiaus ir Juozo Matonio dokumentinių filmų „Režisierius Rimas Tuminas – Edipas karalius“ (1998 m.) ir „Mažasis grįžta namo“ (2005 m.) peržiūra. Unikalaus kūrybinio dueto V.Damaševičiaus ir J.Matonio filmas „Mažasis grįžta namo“ sukurtas Vilniaus mažojo teatro įsikūrimo savo nuolatinėje vietoje proga ir kol kas rodytas tik vieną kartą – teatro atidarymo proga.

Po filmų peržiūros 21:00 val. muzikinis poezijos vakaras, kuriame savo kūrybą skaitys dainininkas Algirdas Kaušpėdas ir garsus lietuvių poetas Gintaras Patackas. akaro metu skambės gyva muzika ir ryškūs, provokuojantys, prasmingi tekstai.

Į filmo peržiūras registruotis nereikia, kviečiami visi norintys. Į muzikinį poezijos vakarą su Algirdu Kaušpėdu ir Gintaru Patacku prašome registruotis el. paštu – ingrida@vmt.lt. Nepraeikite pro šalį – Vilniaus mažasis teatras visada pakeliui. Nepamirštama naktis jūsų laukia Gedimino pr. 22.

Daugiau informacijos http://bit.ly/kulturos-naktis-VMT


Įkelta: 2016-06-11 02:02:15
Atnaujinta: 2016-06-17 07:01:24

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis