Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Jubiliejinis Ingos Valinskienės koncertas (įvykęs renginys)

21407 Data: 2016-12-30 (Penktadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Klaipėda
Vieta: Švyturio arena
Adresas: Dubysos g. 10

Jos balsas – tarsi ausis glostantis aksomas. Jos muzika paliečia klausytojų širdis. Jau daugiau nei dvidešimt metų ji scenoje dovanoja save, savo jausmus ir su niekuo nesupainiojamo balso skambesį.

„Scenoje esu tikroji aš“, − prisipažįsta Inga Valinskienė.

Šie metai I. Valinskienei ypatingi – vienai žaviausių Lietuvos moterų sukanka 50 metų. Tai geriausia proga įteikti dovaną ištikimiausiems savo klausytojams ir švęsti drauge su jais – Ingos laukia Švyturio arena.

Jubiliejiniame Ingos koncerte skambės geriausios visų laikų dainos: „Būk šalia“, „Meilės muzika“, „Žvaigždė“, „Mūsų meilė – mūsų turtas“ ir daugelis kitų. Aksominio balso dainininkės gerbėjų laukia ir gurmaniška staigmena – kūriniai iš netrukus pasirodysiančio jos naujojo albumo.

Scenoje Ingai akompanuos orkestras „Vilnius Sinfonietta“, vadovaujama charizmatiškojo dirigento Vytauto Lukočiaus. I. Valinskienė dainuos su būriu garsių svečių, tad scenoje bus tikra šventė, kurioje laukiamiausiu jubiliejaus svečiu pasijus kiekvienas, net ir mažiausias klausytojas.

„Kviečiu Jus į ypatingą, nepamirštamą susitikimą. Labai Jūsų laukiu“, − prisipažįsta dainininkė.

Prie koncertų vedėjo vairo stos Ingos vyras Arūnas Valinskas. Simboliška – Arūnas buvo tas talento katalizatorius, paskatinęs išskirtinį balso tembrą turinčią žmoną dainuoti didžiojoje scenoje, yra parašęs jai ne vieną dainą.


Įkelta: 2016-06-14 02:02:25
Atnaujinta: 2016-12-30 07:00:13

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis