Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Petr Zelenka ,,Paprastos beprotybės istorijos" (įvykęs renginys)

22104 Data: 2016-09-23 (Penktadienis)
Laikas: 18:30
Miestas: Klaipėda
Vieta: Klaipėdos dramos teatras
Adresas: Teatro g. 2

„Paprastos beprotybės istorijos“ - ypatingo žanro spektaklis. Tai tarsi juodoji komedija, kurioje nerasite absoliučiai nieko „juodo“ - vien geraširdišką, su niekuo pasaulyje nesupainiojamą čekišką humorą, atveriantį kasdienybės siurrealizmą. Spektaklio herojai tokie vieniši, taip išsiilgę kito žmogaus artumo ir meilės, kad nuo savo vienatvės tiesiog kraustosi iš proto. Kraustosi tyliuoju būdu - be teatrališkų aistrų, paprastai ir buitiškai. Ir, kaip tautos išmintis byloja - kiekvienas savaip... Petras Zelenka sugeba šią tylios beprotybės kroniką paversti švelnia poezija, bylojančia apie žmogiškąją egzistenciją, vienatvę ir begalinį meilės ilgesį.
Tai atvira ir geraširdiška istorija, kurioje juokingi herojai gyvena savo liūdnus gyvenimus. Taip, jie šiek tiek bepročiai - tačiau ne romantizuoti pamišėliai, draskomi didingų aistrų, ne asmenybės skilimo kankinami šizofrenikai ar šalti moderniųjų laikų maniakai. Jie - eiliniai miestelėnai, gyvenantys paprastus, iš pažiūros niekuo neišsiskiriančius gyvenimus. Kasdieninis jų palydovas - visa persmelkiantis troškimas ką nors mylėti ir būti mylimam. Herojai elgiasi beprotiškai , desperatiškai bandydami išsiveržti iš savosios vienatvės, krečia neįtikėtinas kvailystes - ir ką jie bedarytų, viskas tik blogyn... Nes bepročiai, ko gero, visai ne jie - beprotiška pati kasdienybė, pats gyvenimas.

Režisierius: Darius Rabašauskas

Aktoriai: Donatas Žilinskas, Regina Šaltenytė, Kęstutis Macijauskas, Renata Idzelytė, Rimantas Pelakauskas, Jolanta Puodėnaitė, Edvardas Brazys / Marius Pažereckas, Vaidas Jočys, Simona Šakinytė, Vidas Jakimauskas, Laura Geraščenko, Sigutė Gaudušytė / Toma Gailiutė


Įkelta: 2016-08-23 02:02:14
Atnaujinta: 2016-09-23 07:00:39

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis