Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Aktorius Sigitas Jakubauskas. „Krioklys po ledu“ VU planetarium (įvykęs renginys)

22388 Data: 2016-10-21 (Penktadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: VU TFAI Planetariumas
Adresas: Konstitucijos pr. 12A

2016 m. spalio 21 d. 19 val. Vilniaus universiteto planetariumas pavirs poezijos ir muzikos Meka. Čia poetinę muzikinę programą „Krioklys po ledu“, pagal Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Antano A. Jonyno poeziją, skaitys Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorius Sigitas Jakubauskas. Kartu su juo spektakliui muzikinį apipavidalinimą suteiks puikūs muzikantai: būgnininkas Gintautas Gascevičius, gitaristas Eligijus Žilinskas ir klavišininkas Gintaras Dzidolikas.
Pasak spektaklio idėjos autoriaus S. Jakubausko, „A. A. Jonyno kūryba labai artima, melodinga, ritmiška – tiesiog muzikinė poezija. Jonynas plėtoja eilėraštį kaip muzikinę improvizaciją, žaisdamas garsų sąskambiais ir melodingais pakartojimais, pereidamas į kintantį džiazo ir bliuzo ritmą, sukurdamas nepertraukiamo muzikinio bangavimo magiją. Nieko geresnio už A. A. Jonyną neradau. Kai kam tai nuskambės kaip nostalgiškas jaunystės prisiminimas, o kai kam bus gražus atradimas. Tie eilėraščiai yra amžini, kaip būna amžinos dainos, amžina muzika“, – teigia S. Jakubauskas.
Pabūti išskirtinėje erdvėje tarp žvaigždžių, gauti peno akims ir ausims kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ paįvairindami muzikinius projekto „Bardai tarp žvaigždžių“ susitikimus poetiniais-muzikiniais spektakliais, kurių toks laukia spalio 21 d. 19 val.

Bilieto kaina 10 eur, koncerto dieną – 12 eur.
Bilietus platina www.bilietai.lt
Daugiau informacijos www.bardai.lt


Įkelta: 2016-09-09 02:02:57

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis