Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Domino teatras | komedija SEX GURU (įvykęs renginys)

22471 Data: 2016-10-21 (Penktadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Renginių Oazė
Adresas: Baltų pr. 16

„Sex guru“
Interaktyvus šou – komedija

Autorius: Wolfgang Weinberger
Režisierius: Sakalas Uždavinys
Kostiumų dailininkas: Juozas Statkevičius
Dailininkas: Wojtek Stefaniak

Vaidina:
Algis Ramanauskas

„Domino“ teatras pristato! Pirmą kartą Lietuvoje interaktyvus šou „SEX GURU“.
Dėmesio! Šis šou gali pakeisti tavo gyvenimą! Tik suaugusiems!

Kaip dažnai turėtum užsiimti seksu? Ar esu tam per senas/jaunas/storas/gražus?Ko iš tiesų nori moterys ir vyrai? Ar vienodas problemas vyrai ir moterys sprendžia skirtingai? Ar žinote, kodėl pačios gražiausios moterys dažniausiai lieka vienišos? Manai, kad tavo seksualinis gyvenimas puikus? Tikrai tuo tiki? Ateikite ir išgirskite visiems puikiai žinomas, bet šokiruojančias tiesas.

Pagrindinį vaidmenį šiame šou atlieka žinomas televizijos laidų vedėjas, muzikantas Algis Ramanauskas. Ši komedija yra vieno aktoriaus šou, tad scenoje A. Ramanauskas virs tikru lektoriumi bei sekso ekspertu.

„Džiaugiuosi galėdamas bent teatro būdu lytiškai apšviesti Lietuvos publiką ir būti lytiškai jos apšviestas pats“, - apie būsimą šou sako A.Ramanauskas.

„Perfrazuojant fiziką Richardą P. Feynmaną, spektaklis, kaip seksas: žinoma, gali duoti tam tikrų praktinių rezultatų, bet mes tai darome ne todėl“ , - apie kūrinį teužsimena jo režisierius S.Uždavinys.

„Sex guru“ yra intymiai atviras, bet tuo pat metu juokingas interaktyvus šou suaugusiems, kuriame scenoje esantys lektoriai tampa kiekvieno iš mūsų vedliais per seksualinį labirintą. Aktoriai, nors ir komiškai, tačiau gan pikantiškai, išlaikydami atstumą pristatys žiūrovams daug praktiškų patarimų ir gudrybių, kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą. Šou padės daugeliui atrasti atsakymus į klausimus, kurių anksčiau neišdrįsdavote užduoti, bet kurie visą laiką domino, kaitino kraują bei vaizduotę.Jei visgi esi vienas iš nedaugelio laimingųjų, kurie neturi problemų savo seksualiniame gyvenime – neatsisakyk puikios pramogos – ateik ir sužinok kitų paslaptis.

Šis interaktyvus šou įrodys, kad svarbiausia žmonių santykiuose – komunikacija, o jos nebuvimas dažniausiai atveda į aklavietę, net skyrybas.

„Sex guru“ – tai unikalus šou, kuriame pagrindiniais dalyviais taps patys žiūrovai. Tai savotiškas eksperimentas, kuris gali pakeisti daugelio žiūrovų požiūrį į vyro ir moters santykius, o kai kurių – net gyvenimus.

Šis interaktyvus šou „Sex guru“ yra pastatyta pagal austrų autoriaus Wolfgang Weinberger pjesę. Didžiojoje Britanijoje ne vienerius metus jis žinomas ne tik kaip autorius, bet ir kaip atlikėjas.

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt


Įkelta: 2016-09-15 02:01:48
Atnaujinta: 2016-10-21 07:00:39

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis