Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Without Letters „Unfollow" + Brokenchord (live) Kaune (įvykęs renginys)

22501 Data: 2016-09-23 (Penktadienis)
Laikas: 20:00
Miestas: Kaunas
Vieta: ORIXO
Adresas: Jonavos Street 40

Po ilgesnės pertraukos Without Letters pristato savo naują EP „Unfollow" ir kviečia į audiovizualinį koncertą Kaune.

Iš Hagos kelioms dienoms specialiai atskrenda ir kompaniją palaikyti sutiko Brokenchord su savo naujos kūrybos live set'u.

„Unfollow" EP išankstiniai užsakymai - www.withoutletters.com

Without Letters (LT, Partyzanai Pop) siekia perkurti kaip gali skambėti grupė laiku, kai gitara nebėra maištingas instrumentas. Grupės naujausi kūriniai įkvėpti vis stiprėjančio virtualaus ir nerimą keliančio „dabar" pojūčio. Techno ir footwork tarp kitų elektroninės muzikos įtakų kuria skubantį, tamsų tempą grupės gyvuose pasirodymuose. Hipnotizuojančios ritminės struktūros ir kartais pratrūkstantys aštrūs vokalai susipina su krautrocko įkvėptomis palaimingomis harmonijomis, tuo pačiu vengiant eskapizmo į jau praėjusį ar net neegzistavusį laiką. „Unfollow" iki šiol buvo pristatytas tik The Great Escape Festival Braitone, Didžiojoje Britanijoje.
---
Brokenchord (LT/NL, Black Acre), arba Ernestas Kaušylas, šiuo metu į elektroninę muziką gilinasi giliomis jos tradicijomis garsėjančiuose Nyderlanduose, Karališkojoje Hagos konservatorijoje. Prieš keletą metų debiutavęs Didžiosios Britanijos leidykloje Black Acre, šiuo metu jis ruošia naują kraut, post-punk ir noise muzikos įkvėptą albumą. Brokenchord jau spėjo įvertinti populiari britų radijo stotis BBC Radio 1, o taip pat Radiohead. Brokenchord muzika skambėjo jų oficialiame remixų albume.
---
Bilietai prie įėjimo - 5 €


Įkelta: 2016-09-17 02:01:32
Atnaujinta: 2016-09-23 07:01:44

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis