Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Black Biceps "Kitoks gimtadienis 3" (įvykęs renginys)

22780 Data: 2016-10-21 (Penktadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: nArauti
Adresas: Konstitucijos pr. 23

Sveiki visi!!! Ar pasiilgote mūsų? Ar esate pasiruošę pasitūsint taip kaip dar niekad nesitūsinot? Ar pasiruošėt padainuot "Ilgiausių metų" visam Black Biceps kolektyvui? O gal tiesiog norit iš arčiau pabendraut su grupės nariais? TUOMET PUIKU!!! Klausiat kodėl? NES SPALIO 21d. BARE/KLUBE #nArauti VYKS TIKRIAUSIAI NURAUČIAUSIAS, 3 METUS BRANDINTAS, BLACK BICEPS GIMTADIENIS!
Renginyje jūsų lauks žaidimai, gyva muzika, prizai ir nutrinti batų padai!
Renginio kaina - 4 Europiniai
(Pirmiesiems 50 žmonių, kaina - 3 Europiniai)
CENZAS N-18

Trečias GIMTADIENIS, TRYS nuostabios grupės:

BLACK BICEPS
Aprašymas:
Pasakyti, kad ši grupė yra smagi reiškia pasakyti nieko. Nesveikai-instrumentalinis ir visiškai pakvaišęs ansamblis Black Biceps skirtas tiems, kam trūksta linksmybių ir stogų rovimo. Kokį stilių groja? Smagų. Nesudėtingi ritmai ir paprasti ( ne visada ) dainų žodžiai negali palikti abejingais energijos ir šokių ištroškusių individų!
Fb: https://www.facebook.com/BlackBiceps
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=dqU0xB1VQic

Karpiz x ReWritable
Aprašymas:
Klasikinio hip hop’ o grupės „Tie Geresni” nariai Karpiz ir ReWritable savo pasirodymais nepalieka abejingų. Saviironiški bei visuomenę pašiepiantys tekstai, BoomBap’inis skambesys kuria pozityvią nuotaiką, geras emocijas. Daugkartiniai įvairių apdovanojimų laureatai savo kuryba leidžia klausytojui neįpareigojančiai pažvelgti į save, nusišypsoti. Tekstuose Karpiz sieka atspindėti savo bei visuomenės savijautą ilguoju laikotarpiu, išgryninti jos nuotaikas, vertybes, ydas.
Muzikantai tiek su visa grupe, tiek atskirai jau dalyvavo keliuose šimtuose koncertų, daugelyje svarbiausių Lietuvos muzikos festivalių.
Apšildė garsenybes iš įvairių pasaulio valstybių, pradedant skandinavais SuperSci, PropDylan, baigiant tokiais grandais kaip Rusijos reperis Guf ar amerikiečiai Dj Premier, Guilty Simpson, Elzhy, Phat Kat ir t.t.
Fb: https://www.facebook.com/Karpiz
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=27B1uypKjT4

J.I.
Aprašymas:
Jauni, charizmatiški, nuotaikingi ir išradingi - jaunieji bardai! Šis muzikinis kolektyvas pasižymi gera nuotaika, puikiu humoro jausmu ir nuostabiu muzikiniu skoniu. Atlieka savos kūrybos ir legendinių Lietuvos bardų kūrinius. Jie visada pasiruošę jus nustebinti.
Fb: https://www.facebook.com/grupeJI
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=c6d2g0bGXJM
Soundcloud: https://soundcloud.com/jok-bas-giedraitis/ji-kaip-paprasta-butu

DURYS 19:00
#Karpiz #BlackBiceps #JI #nArauti #Bday #KarpiZxReWritable


Įkelta: 2016-10-06 02:01:31
Atnaujinta: 2016-10-21 07:01:19

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis