Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Koncertas „Muzika iš šaknų“ (įvykęs renginys)

22912 Data: 2016-10-21 (Penktadienis)
Laikas: 18:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Šv. Kotrynos bažnyčia
Adresas: Vilniaus g. 30

Koncertą veda Algirdas Klova

Mieczysław Litwiński (Lenkija), Paul Cataldo (JAV), Viktor Pashnyk (Ukraina), Algirdas Klova (Lietuva), lietuvių folkloro ansamblis „Vydraga“ (Lietuva), Liucija Vaicenavičiūtė (Lietuva), Žemyna Trinkūnaitė (Lietuva).

Į šio koncerto sceną lips dainų autoriai ir atlikėjai, kurie peno kūrybai semiasi iš savo bei kitų tautų etninės kultūros. Tai – autorinė muzika, kurioje ryškiai juntamos senosios kultūros šaknys.

Didžiausiomis vakaro žvaigždėmis derėtų vadinti lenkų kilmės kompozitorių ir atlikėją Mieczislaw Litwinski, kurio kūryba remiasi lenkų ir rytų kultūros palikimu bei amerikietį Paul Cataldo, atliekantį american folk & country stiliaus elementais persmelktus kūrinius. Jau ne pirmą kartą į festivalį atvykstantis atlikėjas iš Ukrainos Viktor Pashnyk, savo kūryboje besiremiantis gimtosios šalies folkloru, klausytojus šildys subtiliais bandūros garsais.

Lietuvai koncerte atstovaus jaunoji atlikėja Liucija Vaicenavičiūtė, užaugusi muzikuojančioje šeimoje, ir folkloristų šeimos atstovė Žemyna Trinkūnaitė. Vakarą ves ir muzikuos kompozitorius Algirdas Klova.

Taigi, nepraleiskite puikios progos apsilankyti koncerte, kuris patiks tiek jaunai, tiek jau brandesnei auditorijai]

Koncerto partneris #LenkijosinstitutasVilniuje
https://www.facebook.com/Lenkijosinstitutas/?fref=ts


Įkelta: 2016-10-12 02:02:00
Atnaujinta: 2016-10-21 07:01:54

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis