Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Heraklis Premjera ! N-18 (įvykęs renginys)

22943 Data: 2016-11-25 (Penktadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Keistuolių Teatras
Adresas: Laisvės pr. 60

Keistuolių Teatras pristato pirmą sezono premjerą!
Šiuolaikinio herojaus istorija - HERAKLIS

Geras karys nesidairo į šonus ir savo žodyne neturi klausimo „kodėl?“. Visų laikų žinomiausias herojus Heraklis, ko gero, šio klausimo irgi nekėlė, kapodamas galvas devyngalvei Hidrai. O ar praėję tūkstantmečiai pakeitė šiandieninį herojų? Į šį klausimą savo agresyvioje komedijoje „Heraklis“ atsako režisierius Gildas Aleksa ir pasitelkęs aštrų, tamsų humorą antikinio mito pavidalu į sceną perkelia mūsų dienų globalius socialinius skaudulius, karą ir vis dar tą patį negudrų didvyrį, kuriuo dabartinių įvykių akivaizdoje šiek tiek esame kiekvienas iš mūsų. Režisierius teigia, jog bene vienintelis likęs būdas kalbėti apie karą yra juokas – natūrali biologinė reakcija, atpalaiduojanti ir apvalanti sąmonę, kurioje sensacijų ir skambių antraščių eroje likę mažai vietos ne tokiai paprastai ir neišvengiamai empatijai.
„Heraklis“ kviečia besijuokiant atverti akis ir susimąstyti, kas vis dėlto kovoja kasdienį karą – herojus ar jo viešųjų ryšių komanda, spektaklyje veikianti vyno ir linksmybių dievo Dioniso pavidalu? Kur išsitrina riba tarp „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ ir prievartos, kuri lydi kiekvieną karą? Popkultūros, kūno kulto, purvinos gatvės kalbos prisisotinę antikiniai dievai ir herojai žiūrovą priverčia juoktis ir baisėtis šių dienų abejotinos išliekamosios vertės istorija, kurią kuria ne bet kas kitas, o jis pats.

Režisierius – Gildas Aleksa

Scenografė ir kostiumų dailininkė – Kotryna Daujotaitė

Kompozitorius - Vytautas Leistrumas

Šviesų dailininkas - Darius Malinauskas

Scenoje – Dalius Skamarakas, Vaidotas Žitkus, Benita Vasauskaitė, Danas Kamarauskas, Karolis Kasperavičius, Karolina Elžbieta Mikolajūnaitė

Spektaklis N-18
Trukmė: 2 val. 30 min. (su pertrauka)


Įkelta: 2016-10-13 02:03:22
Atnaujinta: 2016-11-25 07:00:41

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis