Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Penktadienio pietų pertraukos koncertai PIANO.LT (įvykęs renginys)

23000 Data: 2016-10-21 (Penktadienis)
Laikas: 12:10
Miestas: Vilnius
Vieta: PIANO.LT koncertų salė
Adresas: Trakų g. 9/1 (įėjimas iš Kėdainių g.)

Penktadienio pietų pertraukos koncertai PIANO.LT (12:10-12:50 val.)

PIANO.LT koncertų salė startuoja su nauju projektu – koncertais pietų pertraukos metu. Apsilankykite jaukioje PIANO.LT salėje, atsiveskite kolegas ar draugus, mėgaukitės muzika, jauskitės lyg namuose ir pasikraukite puikia energija visai likusiai dienai! Klausytojai laukiami ir su savo atsineštais pietumis :) Atraskite PIANO.LT iš naujo..

REPERTUARAS:
___________________
Spalio 21 d. SUBTILU-Z

Spalio 28 d. “Pietūs su Brahmsu”
Augusta Jusionytė (smuikas) ir Eglė Andrejevaitė (fortepijonas)

Lapkričio 4 d. “All that Jazz” /
Jan Maksimovič (saksofonas) ir Dmitrij Golovanov (fortepijonas)/

Lapkričio 18 d. “Italija, Italija…”
Monika Kučinska (sopranas) ir Birutė Asevičiūtė (fortepijonas)

Gruodžio 2 d. “Džiazas ne tik suaugusiems”
Laura Budreckytė (vokalas) ir Andrej Polevikov (fortepijonas)

Gruodžio 16 d. “Kalėdoms artėjant”
Elžbieta Oleškevič (vokalas) ir Andrej Polevikov (fortepijonas)


____________________

Bilietai tik po 4 EUR. Bilietus bus galima įsigyti vietoje ir jau greitai TIKETOJE

_____________________

Plačiau apie programą:
_____________________

Spalio 21 d. SUBTILU-Z
Tokias grupes pristatyti baisiai sudėtinga, bet labai norisi jų klausytis. Ketveriukė meistriškai valdo instrumentus – taip, kad net klausytojams tenka nenoromis suabejoti ar jie tikrai girdi akordeoną, birbynę ir perkusiją. Šių muzikantų scenoje skleidžiama energija nesupainiojama su niekuo kitu, o jų gebėjimas užmegzti ryšį su publika išties pavydėtinas. Kiekvienas kūrinys – tai subtilus ir autentiškas muzikinis pasakojimas, kuris tiesiog negali nepasiekti žmogaus sielos.
Plačiau apie grupę: http://www.subtilu-z.lt/

Spalio 28 d. “Pietūs su Brahmsu”
Augusta Jusionytė (smuikas) ir Eglė Andrejevaitė (fortepijonas)
Ypatingai šilta popietė su charizmatiškomis atlikėjomis – smuikininke Augusta Jusionyte ir pianiste Egle Andrejevaite, sužavėjusiomis ne tik Lietuvos, bet ir Austrijos, Švedijos, Vokietijos publiką, bendradarbiaujančiomis su žymiausiais kamerinės muzikos profesoriais. Be kitų tarptautinių laurų, 2013 metais XX-ajame tarptautiniame kamerinės muzikos konkurse Austrijoje atlikėjos pakerėjo žiuri ir pelnė specialų prizą už įspūdingiausią šiuolaikinės muzikos kūrinio atlikimą. Neatsitiktinai ir šiai popietei muzikės pasirinko vieną gražiausių vokiečių romantiko Johanneso Brahmso kūrinių – Sonatą smuikui ir fortepijonui Nr. 3, Op. 108, d-moll.
Plačiau apie atlikėjas: www.andrejevaite.lt, http://www.nicomusic.eu/augusta-jusionyte/


Lapkričio 4 d. “All that Jazz” / Jan Maksimovič (saksofonas) ir Dmitrij Golovanov (fortepijonas)/
„Improvizacija – tai stebuklas, trunkantis tik akimirką. Tą akimirką, kai ji gimsta. Ne rezultatas, o procesas, kurio neįmanoma atkartoti, sustabdyti ir paaiškinti“, – sako džiazo pianistas Dmitrij Golovanov. Norite praskaidrinti dieną puikiu džiazu? Ryškiausi Lietuvos džiazo muzikantai – saksofonininkas Jan Maksimovič ir pianistas Dmitrij Golovanov - kviečia išgirsti savo mėgiamų džiazo standartų interpretacijas. Net 15 metų kartu scenoje nuolat pasirodantys atlikėjai išsiskiria kūrybiškumu ir perteikiama muzikos energija. Rudenį palydėkime ypatingomis emocijomis!

Lapkričio 18 d. “Italija, Italija…” Monika Kučinska (sopranas) ir Birutė Asevičiūtė (fortepijonas)
Rudens palydėtuvės su italų muziką atliekančiomis charizmatiškomis atlikėjomis – sopranu Monika Kučinska ir pianiste Birute Asevičiūte. Tarptautinių konkursų laureatės, festivalių dalyvės, aktyviai koncertuojančios tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, vėlyvą rudenį teleportuos visus į karštąją ir saulėtąją Italiją. “Niekur kitur savęs neįsivaizduoju - tik scenoje. Dainavimas man yra viskas”, - teigia M. Kučinska, 2016 m. sukūrusi vaidmenis spektaklyje “Meistriškumo pamoka” (Valstybiniame Vilniaus Mažajame Teatre) ir D. Ibelhauptaitės statytoje G. Pučinio operoje “Bohema” (solistų ansamblyje).

Gruodžio 2 d. “Džiazas ne tik suaugusiems”
Laura Budreckytė (vokalas) ir Andrej Polevikov (fortepijonas)
Išsiilgusiems romantikos, nemirštančios džiazo klasikos ir senosios animacijos melodijų - koncertas, kuris patiks ne vien suaugusiems. Nepamirštama muzikinė popietė su prestižinių džiazo festivalių dalyve ir daugelio tarptautinių konkursų laureate Laura Budreckyte, vokalo meistriškumą tobulinusią pas legendinius Bobby McFerrin, Jeff Cascaro, Brian Melwin. Jos scenos partneris – didelę scenos patirtį turintis džiazo pianistas Andrej Polevikov, nuolat koncertuojantis įvairiuose džiazo festivaliuose visame pasaulyje, o jo gausiame scenos partnerių sąraše net Andrea Bocelli.


Gruodžio 16 d. “Kalėdoms artėjant”
Elžbieta Oleškevič (vokalas) ir Andrej Polevikov (fortepijonas)
Prieškalėdiniame šurmulyje – PIANO.LT koncertų salėje snigs žinomomis kalėdinėmis giesmėmis bei tokiais kūriniais, be kurių žiemos švenčių jau neįsivaizduojame: „God bless the Child“, Santa Claus Is Coming to Town“, „Silent Night“, „First Noel“ „Let It Snow“ ir kt.
Kalėdinę muzikinę aurą kurs džiazo meistrai – vokalistė Elžbieta Oleškevič ir džiazo pianistas Andrej Polevikov, daugelio tarptautinių konkursų ir įvairių festivalių dalyviai. Mėgaukitės kiekviena koncerto akimirka!


Įkelta: 2016-10-18 02:00:14
Atnaujinta: 2016-10-21 07:02:34

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis