Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Another Psychedelic Saturday (įvykęs renginys)

23092 Data: 2016-11-19 (Šeštadienis)
Laikas: 20:00
Miestas: Vilnius
Vieta: nArauti
Adresas: Konstitucijos pr. 23

Hellhookah (Doom Metal, Vilnius)
https://youtu.be/-FH5SAnqy_w

The Legendary Flower Punk (Experimental/Psych/Jam/Space/Post Rock, Sankt Peterburgas)
https://thelegendaryflowerpunk.bandcamp.com/album/zen-variations/

Les Attitudes Spectrales (Compost Rock/Ghost Punk/Psychedelic Country/Fuzz Blues, Riga)
https://youtu.be/Vu41Bxnm6Ak

Auka: €6
Garsas: 21:00

HELLHOOKAH – tai Lietuvos Doom Metal duetas, eksperimentuojantis su tradicijomis. Tradicinis ir eksperimentinis, nes įkvėpti klasikinės roko ir metalo muzikos, bet viską daro kitaip ir tik dviese. Per šiuos metus grupė, kartu su JAV įrašų kompanija NoSlip Records išleido savo debiutinį albumą „Endless Serpents“ CD ir vinilinės plokštelės formatais. Šiais metais HELLHOOKAH jau sugrojo savo pirmus pasirodymus penkiose skirtingose Europos šalyse: Vokietijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Latvijoje ir Estijoje, o po „Another Psychedelic Saturday“ iškeliauja į Suomiją. Tai bus paskutinis HELLHOOKAH pasirodymas Lietuvoje šį rudenį ir galbūt paskutinis pasirodymas šiais metais. Duetas ką tik užbaigė penktą kūrinį, pateksiantį į antrąjį grupės leidinį. Taigi, turėsite unikalią progą išgirsti šio kūrinio premjerą!

THE LEGENDARY FLOWER PUNK – tai eksperimentinės muzikos projektas iš Sankt Peterburgo, įkurtas Kamille iš THE GRAND ASTORIA ir ORGANIC ORGASMIC. Apie juos susidaryti nuomonę iš vieno kūrinio ar leidinio yra labai sunku, nes THE LEGENDARY FLOWER PUNK kūryba yra įvairiaspalvė skirtingų žanrų sintezė: Psych, Jam, Space, Post Rock tai tik keli epitetai. Per savo karjerą jie yra išleidę 7 skirtingus leidinius. Šio pasirodymo metu grupė pristatys savo naują albumą „Zen Variations“ ir visiškai naujas kompozicijas!

LES ATTITUDES SPECTRALES – tai nuoširdus ir magiškas dviejų žmonių – Julien ir Ruuta — projektas iš Rygos. Jų kūrybos veidas išties įdomus: nuo svaigių melodijų iki fūzo griausmo, nuo susimąstymo iki pareiškimo. LES ATTITUDES muzikoje gausu skirtingų spalvų: Psichodelinis Rokas, Bliuzas, Country, arba tiesiog unikalios šio dueto vibracijos. Savo diskografijoje jie turi du albumus: Floral Wreck (2014) ir Where‘s My Ghost Milk? (2015). Tai bus antrasis jų pasirodymas Vilniuje.


Įkelta: 2016-10-22 02:01:30
Atnaujinta: 2016-11-19 07:00:54

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis