Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Paroda „Mokykla 2016” (įvykęs renginys)

23142 Data: 2016-11-25 (Penktadienis)
Laikas: 10:00
Miestas: Vilnius
Vieta: LITEXPO
Adresas: Laisvės pr. 5

PARODA „MOKYKLA 2016”

Ta jau 6-oji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų paroda, kuri vyksta kartu su paroda VAIKŲ ŠALIS 2016.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, (Laisvės pr. 5, Vilnius), 3 ir 4 parodų salės.

Bilietai į parodą: http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/kitos-pramogos/paroda/mokykla-2016-200093/

---

PARODA „MOKYKLA 2016“ – svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Šioje respublikinėje švetimo inovacijų parodoje susitinka, mokosi ir gerąja patirtimi dalijasi švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai ir jų tėvai.

Parodoje interaktyviai ir gyvai pristatomos alternatyvios ir tradicinės ugdymo(si) metodikos, metodinė medžiaga ir paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos.

Parodos lankytojai – mokyklų steigėjai, vadovai, mokytojai, mokiniai ir tėveliai – kviečiami gyvai išbandyti naujausios įrangos ir mokymo priemonių teikiamas galimybes, patirti, atrasti ir, žinoma, išmokti.

Parodos renginių programa: https://www.parodamokykla.lt/paroda/dienos/lapkricio-25-d/

Parodos šūkis - MOKYKLA BE SIENŲ!

---

Parodos tema – GERA MOKYKLA

Parodoje kalbėsime apie iššūkius, su kuriais šiandien susiduria šiuolaikinė mokykla. Kaip ugdyti brandžias, atsakingas, nuolatinio tobulėjimo siekiančias ir ateities pokyčiams pasirengusias asmenybes? Kaip mokyklą paversti gyvu organizmu, kuriame būtų patiriamas prasmingas, įkvepiantis, atradimų kupinas mokymasis ir vyktų geranoriškas bendradarbiavimas? Kaip tikslingai panaudoti nuolat gausėjančią intelektinės ir technologinės bazės pasiūlą mokykloms? Kodėl šiuolaikinė mokykla turi nuolat keistis ir „save išrasti“? Galų gale, kas yra gera mokykla ir kokia ji turėtų būti?

Parodoje daug dėmesio bus skirta šiems Geros mokyklos aspektams:
Asmenybės ūgtis
Polilogo kultūra ir partnerystė
Tyrinėjimas ir kūryba
Mokyklos identitetas ir įvairovė

4 parodų salėje įsikurs parodos ekspozicija ir konferencijų salė, kurioje vyks parodos dalyvių organizuojami renginiai.

Parodos dalyvių registracija čia: http://epus.litexpo.lt/
---

3 parodų salėje veiks Atradimų laboratorijos, didžiausios pasaulyje dalelių fizikos laboratorijos (CERN) paroda ir Mokytojų kambarys.

Atradimų laboratorijos - tai erdvė, kurioje mokiniai, mokytojai, mokyklų adminstracija ir tėvai įsitrauks į aktyvią praktinę ir kūrybinę veiklą, leisiančią atskleisti gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos praktinio taikymo galimybių įvairovę; parodyti ryšį tarp šių mokslų. Atradimų laboratorijų tema – tyrinėjimas ir kūryba.

---

NAUJA PARODOJE - didžiausios pasaulyje dalelių fizikos laboratorijos (CERN) paroda, supažindinanti su CERN veikla ir atliekamais mokslo eksperimentais. Parodoje bus demonstruojama interaktyvi instaliacija „Interactive LHC tunnel“, pristatanti didžiausią pasaulyje mokslo eksperimentą fizikos srityje.

Mokytojų kambarys - erdvė, kurioje vyks neformalūs švietimo bendruomenės narių susitikimai, pokalbiai, dalijimasis idėjomis.

Parodą lydės plati renginių ir užsiėmimų programa mokytojams ir mokiniams: forumas Geros mokyklos tema, konferencijos, Lietuvos ir užsienio lektorių pranešimai, diskusijos, debatai, susitikimai, meistriškumo pamokos ir įvairūs interaktyvūs užsiėmimai.


Įkelta: 2016-10-25 02:03:32
Atnaujinta: 2016-11-25 07:00:48

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis