Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Colours of Bubbles / Vinyl presentation / Panevėžys (įvykęs renginys)

23333 Data: 2016-11-19 (Šeštadienis)
Laikas: 21:00
Miestas: Panevėžys
Vieta: Tauros Loftas
Adresas: Senamiesčio g. 29

„Ceremony“ ture – geriausios „Colours of Bubbles“ dainos

Įspūdingas ir neįprastas „indie“ rokui garsas bei apšvietimas, naujai suskambusios senos grupės dainos ir patikrinti hitai, pilnos sudėties roko grupė (o ne vienišas atlikėjas) ant scenos – to šalies melomanai gali dabar tikėtis iš „Colours of Bubbles“ koncerto.
Tik šių koncertinių gastrolių metu jų lauks dar vienas siurprizas – „picture disc“ formatu išleistas pirmas šiauliečių vinilas, apibendrinantis du jų pastaruosius albumus „Inspired by a True Story“ ir „She Is the Darkness“. Vinilo išleidimą parėmė Asociacija LATGA. Plokštele šiemet bus prekiaujama tik šio turo koncertų metu.
Nuo pat pirmų dienų „Colours of Bubbles“ išsiskyrė tuo, kad šalia roko rifų savo kūryboje nevengė ir country ar western motyvų. Tai buvo nauja, šviežia, netikėta - daina „My Little Sue“ tuo tarpu „Radiocentro“ 2009 metų dainų „Top 100-tuke” užėmė 7-ąją vietą – tais metais aukščiausią iš Lietuvos atlikėjų.
„Colours of Bubbles“ kūrybą pradėjo pastebėti ir užsieniečiai – grupė buvo pakviesta koncertuoti didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“, viešėjo Estijos TV studijoje, grojo didžiausiame žiemą vykstančiame „indie“ muzikos festivalyje „Jyrock“ Juvaskiulėje Suomijoje, tokiuose pripažintuose „showcase“ festivaliuose kaip „Co Jest Grane“ Varšuvoje, „Lost in Music“ Tamperėje, „Reeperbahn“ Hamburge ar „Waves“ Bratislavoje ir Vienoje.
2012 metais „Colours of Bubbles“ pelnė Geriausios roko grupės vardą alternatyviniuose T.Ė.T.Ė. apdovanojimuose, taip pat pateko į M.A.M.A. kandidatų sąrašą, buvo apdovanoti Šiaurės Lietuvos muzikos „gramiuose“ ŠAMA. Per savo karjerą grupė „apšildė“ tokias Vilniuje apsilankiusias užsienio žvaigždes, kaip škotai „Glasvegas“, danai „WhoMadeWho“, estai „Ewert and Two Dragons“ ar britai „Crystal Fighters“.
2014 metais šiauliečiai išleido debiutinį albumą „Inspired by a True Story“, kuriame buvo grupę išgarsinusios dainos „Pheonix“, „Home“, „Things You Need“, „Cut It Out“ ar „Flags“. 2015 metų pradžioje „Colours of Bubbles“ muzikos apdovanojimiuose M.A.M.A. buvo pripažinta metų roko grupe.
Naują, kinematografišką, įkvėptą brolių Coenų, Ennio Morricone ir Quentino Tarantino albumą „She Is the Darkness“ grupė išleido 2016 metų pavasarį ir iškart jį pristatė gastrolėse, o vėliau – ir festivaliuose visoje Lietuvoje ir Latvijoje. Recenzentai išskyrė naują, patobulėjusį, „areninį“ grupės skambėsį ir pranašavo jai būsimą sėkmę ne tik tėvynėje, bet ir užsienyje. „Colours of Bubbles“ šiemet tapo ir Lietuvos futbolo rinktinės partneriais, jos būsimoms pergalėms skirdami naują hitą „Truth or Dare“.
Ateikite, išgirskite naujas ir senas „Colours of Bubbles“ dainas naujomis, gilesnėmis, turtingesnėmis aranžuotėmis ir įsitikinkite – rokas Lietuvoje daugiau nei gyvas!

DURYS: 19.00 val
PASIRODYMO PRADŽIA: 21:00 val. (N-18)
Išankstiniai BILIETAI: stovimos vietos 5 €, sėdimos 7 € ir VIP pakyla po 8 €
Išankstiniai BILIETAI pigiau!
_____________________________________________
STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
Staliukai rezervuojami tik įsigijant bilietą. Staliukų rezervacija laikoma iki 21:00 val., neatvykus iki 21:00 val. rezervacija atšaukiama.
Staliukų rezervacija telefonu +370 656 03818

Išankstinius bilietus galite įsigyti - Giros ir alaus krautuvėje "Špunka" - pirmame Tauros Loftas aukšte (Senamiesčio g. 29, Panevėžys). II - V nuo 10 iki 20 val. VI nuo 10 iki 18 val.

Renginio organizatorius pasilieka teisę keisti bilietų kainą


Įkelta: 2016-11-04 02:01:10
Atnaujinta: 2016-11-19 07:01:40

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis