Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

La vie en vrac Prancūziškų šansonų muzikinis spektaklis. David V (įvykęs renginys)

23384 Data: 2016-11-25 (Penktadienis)
Laikas: 19:30
Miestas: Vilnius
Vieta: Šv. Kotrynos bažnyčia
Adresas: Vilniaus g. 30

"La vie en vrac“
David VENITUCCI – akordeonas
Annick CISARUK – vokalas

Vyras ir moteris. Akordeonas ir balsas. Muzika ir poezija, perteikianti nuotrupas iš šuoliais lekiančio gyvenimo – trumpas svaigulio akimirkas ir bekraštį amžinybės ilgesį, absurdišką nerimą ir mažyčius kasdienius stebuklus. Koncerto scena virsta mini teatru, kuriame atlikėjai, vedami filosofinių Yanovskio tekstų, išpažįsta godumą gyvenimui bei meilei ir nutrina ribas tarp šiapus ir anapus...

Dainininkė Annick Cisaruk ir akordeonistas David Venitucci kviečia keliauti į poezijos žemę. Šią kelionę įkvėpė tikras ir išgalvotas dainininkės gyvenimas – vaikystė ir pažintis su čigonų kultūra, moterys, apdainuojančios savo prarastas meiles, moterys, kaitinančios vyrų kraują. Sukrėstas geidulingo Annick balso, Cirque des Mirages poetas Yanowski, sekdamas E.A. Poe ir J. L. Borgesu, sukūrė jai filosofiškas eiles, kurių žodžiai išskrenda, krenta, sprogsta, o juos palydi džiazinis Davido Venitucci akordeono akompanimentas. Visa tai perteikiama ekspresionistinio kabareto maniera.

David Venitucci, džiazo akordeonistas ir kompozitorius, studijavo Grenoblio konservatorijoje, o vėliau specializavosi džiazo ir improvizacijos srityje. Jo kūrybinėje biografijoje ryškiai išsiskiria bendradarbiavimas su įvairiais džiazo muzikos ansambliais bei solistais – "Time Zone", “Diagonale", "A trois temps“, "Absolute orchestra“, David Linx, Diederick Wissels, Hubert Dupont, Toufic Farrouck, Isabelle Olivier, Nelson Veras, Stéphane Guillaume ir daugeliu kitų.
David Venitucci yra vienas iš ansamblio „Hradcany Trio“ įkūrėjų, kuriame groja kartu su Serge Adomo ir Philippe Botta. Akordeonistas yra išleidęs daugybę albumų. Jau pirmasis jo solinis albumas "Cascade“, išleistas 2003 metais, buvo įvertintas prestižiniu GUS apdovanojimu.

Annick Cisaruk, kritikų vadinamos gražiąja Karmen, šaknys kildinamos iš Rytų Europos. Aktorė ir dainininkė dramos meno studijas baigė Nacionalinėje Paryžiaus konservatorijoje. Jau nuo studijų laikų charizmatiškoji Annick atliko pagrindinius vaidmenis draminiuose ir muzikiniuose spektakliuose: B. Brechto „Operoje už tris skatikus“, A. Jarry „Karalius Ūbas“ ir daugelyje kitų. Jos bendri projektai su akordeonistu Davidu Venitucci – "La Vie en Vrac", "Léo Ferré - Ne chantez pas l’amour!“ ir kiti, yra sulaukę didžiulio pasisekimo turuose po Europą, Centrinę Ameriką, Rusiją, Japoniją.

Annick balsas Jus sužavės... magiškai šnekant.

www.akordeonofestivalis.lt/2016
Bilietus įsigyti galite čia:
http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/la-vie-en-vrac-prancuzisku-sansonu-muzikinis-spektaklis-david-venitucci-annick-cisaruk-prancuzija-201697/

AKCIJA:

Pirkite į abu šio vakaro koncertus!
Perkant kartu su 18.00 val. koncerto (Tadas Motiečius - Be pavadinimo) bilietu - PIGIAU
http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/25-dienos-abonementas-201758/


Renginio nuoroda: http://www.akordeonofestivalis.lt/ "


Įkelta: 2016-11-07 02:01:47
Atnaujinta: 2016-11-25 07:01:24

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis