Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Borderless presents: Les Yeux Orange (įvykęs renginys)

23397 Data: 2016-11-25 (Penktadienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Studio 9
Adresas: Gedimino 9

Les Yeux Orange susikūrė 2013 pradžioje, kai du paryžiečiai Noctambulo ir Humangigz susimetė krūvon tam, kad pasidalintų sukauptomis elektroninės muzikos žiniomis ir išmintimi su plačiuoju pasauliu. Būdami ilgalaikiais įrašų kolekcionieriais ir didžėjais, jie nutarė pradėti talpinti įvairiaspalvius ir įvairiabriaunius elektronikos gabalus savo neišsenkačiame Youtube kanale/lobyne bei lepinti sparčiai besiplečiantį sekėjų ratą jokių geografinių ir tautinių rėmų nepaisančiais didžėjų podkęstais.

2014-ais prie dueto prisijungė jaunas prodiuseris Alan Dente, ir trijulė ėmėsi organizuoti vienus intymiausių vakarų Paryžiuje, La Rotonde Stalingrad klube. Diskotekose pasirodo importiniai didžėjai bei prodiuseriai ir tai pamažu leidžia klubui užimti tvirtą poziciją Paryžiaus naktinio gyvenimo žemėlapyje.

2015-ais paleidžiama mėnesinė radijo laida ir premjerų serija, kurioje kasdien pristatomi neišleisti gabalai iš ateityje pasirodysiančių relyzų. Šita iniciatyva baigiasi tuo, kad šiuo metu komanda yra viena įtakingiausių ir labiausiai sekamų Soundcloud platformoje, kai kalbama apie skoningą elektroniką.

Nugalėję internetą, Les Yeux Orange užkuria ir savo vinyl-only leiblą ir atsiduria daugelio senojo žemyno promouterių taikiklyje. Leiblo pirmoji plokštė pristatė Portlando melomano WAV FUZZ darbą ‘Cold Fresh Air’, persmelktą Pacific Northwest atmosferine deep house/techno gaiva, o antrojo relyzo pristatymas įvyks šį penktadienį (Lapkričio 11) Paryžiuje. Šįkart garbė išsileisti po jų sparnu atiteko vietiniam herojui n.stal, kuris jau spėjo užsiauginti apčiuopiamą bicepsą misdamas Basic Channel, Viewlexx - MurderCapital ir Creme Organization duona.

Pačių Les Yeux Orange pirmasis solo įrašas išėjo liepą Good Plus vinilų spaudykloje ir vis dar yra šių metų bestselleris disco/funk/editų kategorijoje. Antrojo vaikinų darbo laukiama jau šį gruodį.

Šie trys Paryžiaus smarkuoliai tarsi koks moderniųjų dienų Neo, išdygstantis iš skaitmeninės Matricos fiziniu formatu tam, kad šviestų, linksmintų ir džiugintų mus savo nepriekaištingu ir eklektišku muzikos suvokimu ir darbais, kurie jau nuveikti ir kurių, tikėtina, netrūks ateityje.

Borderless kūrybinis susivienijimas nepaprastai džiaugiasi, kad turėsime puikią progą visu šiuo gėriu įsitikint savo kūnais ir dūšiomis jau Lapkričio 25, kai mus aplankys vienas iš Les Yeux Orange pagrindinių variklių, Noctambulo.

Iki greito ir malonaus!
Bus neabejotinai karšta.

Noctambulo (Paris, FR)
https://soundcloud.com/les-yeux-orange
https://goo.gl/x69hZ3

midnattssoula (NO/LT)
https://soundcloud.com/midnattssoula

Svengãlik (DK/LT)
https://soundcloud.com/svengalik

https://soundcloud.com/soundisborderless

Įėjimas nemokamas.

Studija pasilieka teisę neįleisti savo galimybes pervertinusių asmenų be papildomo paaiškinimo.


Įkelta: 2016-11-08 02:00:50
Atnaujinta: 2016-11-25 07:01:27

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis