Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Sisters On Wire - Never Turn The Lights Off (įvykęs renginys)

23433 Data: 2016-11-19 (Šeštadienis)
Laikas: 21:00
Miestas: Klaipėda
Vieta: Kaštonas/ChestNut
Adresas: Danės g. 6

Sisters On Wire pristato debiutinį albumą "Never Turn The Lights Off"

Sisters On Wire – grupė iš Vilniaus, kurios nariai, Olegas (vokalas, gitara, klavišai), Filipas (gitara), Marius (mušamieji) ir Ieva (vokalas, klavišai), muzikos pasaulyje sukiojosi dar gerokai prieš tai, kai 2014-aisiais nusprendė susiburti į bendrą projektą ir pradėjo dalintis meile gitaros garsams, pašaipiems juokeliams ir moderniosios operos atlikėjams.
Savo stilių muzikantai apibūdina kaip „soul guitar pop“ derinį, kuriame jaučiama „Snow Patrol“ romantika, „Keane“ pianino atotrūkiai, „The Naked and Famous“ „dream-pop“ bangos bei sunkesnio „post-rock“ intarpai. Jų pasirodymuose niekada netrūksta spontaniškumo, o skleidžiama energija ir veržlumas įtraukia nuo pat pirmų akimirkų.
2015-ųjų sausį savo debiutinį (ir visiems nemokamai prieinamą) EP išleidę atlikėjai sulaukė daugybės teigiamų įvertinimų ne tik iš vietinės muzikinės spaudos, bet ir iš „indie“ muzikos tinklaraščių Australijoje, US, UK ir Prancūzijoje. Pagrindinė albumo daina „Parallel World“ – itin mylima „indie“ gerbėjų bendruomenės Lietuvoje, taip pat susilaukė palaikymo iš Lenkijos.
Sisters on Wire – grupė, spinduliuojanti energiją bei sugebanti net skeptiškiausią klausytoją priversti linkčioti į taktą ir niuniuoti „užkabinančias“ melodijas. Klastinga muzikantų strategija yra kurti modernų skambesį, kuriame atsirastų vietosžmogiškos šilumos pojūčiui, intelektualiam spyriui ir nuoširdžiai emocijai.


Bilieto kaina 3 eurai.
Koncerto pradžia 22 val.

N-18


Įkelta: 2016-11-09 02:02:29
Atnaujinta: 2016-11-19 07:02:11

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis