Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

LIVE: MOVO. Albumo 'Kalnuose' pristatymas. (įvykęs renginys)

23435 Data: 2016-11-25 (Penktadienis)
Laikas: 21:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Liverpool Indie/Rock Bar
Adresas: Gynėjų g. 14

Lapkričio 25 d. Liverpool Indie/Rock Bare grupė MOVO pristatys savo antrąjį albumą „Kalnuose”.

Rugsėjo pradžioje išleista titulinė albumo daina padiktavo ir jo pavadinimą. Įprastą sąvartyno vaizdą su dizainerio Igno Žydelio pagalba albumo viršeliui parinkę MOVO į romantiškumu dvelkiantį žodį „Kalnai” kviečia pažiūrėti iš kitos perspektyvos.

„Pagaliau esame patenkinti albumo skambesiu. Viskas prasidėjo dar šių metų kovą, kai savaitei išvykome į vieną kaimo turizmo sodybą Aukštadvario rajone. Ten įrengėme įrašų studiją, kur sugrojome visas naujojo albumo dainas. Šios įrašų sesijos rezultatai ir tapo albumo skambesio pagrindu. Vėliau jį tik tobulinome ir gryninome, tačiau gyvo atlikimo pojūtis niekur nedingo”, – teigia grupės nariai.

MOVO dėkoja žmonėms, be kurių „Kalnuose” nebūtų toks, koks yra. Tai kartu į pirmąją įrašų sesiją leidęsis garso režisierius Jonas Mitašiūnas, kuris užsiėmė ir daliniu šio albumo prodiusavimu, „1o7 Studio” savininkas Germanas Skoris, įrašęs vokalą ir miksavęs kūrinius, albume smuiko solo sugrojęs gerai žinomas multiinstrumentalistas Eimantas Belickas, bandžos skambesiu titulinį kūrinį pagyvinęs Antoni Silvestrovič. Galutinis albumo kūrinių redagavimas (masteringas) buvo atliktas JAV, Bostone, Tomo Waltz'o studijoje.

„Albumas jau baigtas ir kiekvienas norintis, atėjęs į jo pristatymo koncertus, galės parsinešti „Kalnuose” į namus. Kviečiame ateiti ir kartu atšvęsti šį, mums svarbų, įvykį”, – sako MOVO.

Renginio pradžia 21:00 val.
Įėjimo kaina 4 €, N-18
Po koncerto INDIE ROCK PARTY.
Staliukų rezervacija: (8-684) 33707 (rezervuojamų vietų kiekis ribotas)


Įkelta: 2016-11-09 02:02:57
Atnaujinta: 2016-11-25 07:01:41

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis