Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Ai, skauda (įvykęs renginys)

23486 Data: 2016-12-10 (Šeštadienis)
Laikas: 12:00
Miestas: Vilnius
Vieta: House of Puglu
Adresas: Vilniaus g. 16

Spektaklis „Ai, skauda“ – tai edukacinis šiuolaikinio cirko spektaklis vaikams ir jų tėveliams. Spektaklyje kviečiama smagiai ir netikėtai susipažinti su pirmąją pagalba, sužinoti ką daryti ir kaip elgtis atsitikus nelaimei.
Pagrindiniai spektaklio veikėjai Brolis ir Sesuo patenka į paslaptingą erdvę – kompiuterinį žaidimą „Ai,skauda“. Norėdami iš jo ištrūkti vaikai turi susidoroti su Pono Pavojaus metamais iššūkiais. Kitaip negu įprastuose kompiuteriniuose žaidimuose, šiame, gyvybės nesipildo, todėl Brolis ir Sesė turi pasistengti, o atsitikus nelaimei sugebėti patiems jas išsaugoti.
Spektaklio kūrėjai, apjungdami teatro ir cirko žanrus, vaikus ir jų tėvelius ne tik supažindina su pirmosios pagalbos ypatybėmis, bet ir kviečia atkreipti dėmesį į šalia esančius žmones, kurių nesuprasdami, juos paverčiame blogais. Ar dažnai prisimename, kad kartais ir sielai reikia Pirmosios Pagalbos?

Sigita Pikturnaitė: „Po pirmojo mano edukacinio spektaklio vaikams apie fiziką „Linksmoji Einšteino laboratorija“ esu tiesiog įsimylėjusi edukacinį teatrą vaikams. Juk teatras yra žaidimas, o vaikai juos mėgsta, tad manau, kad tai yra puiki forma mažiesiems ne tik kalbėti popiuliaromis spektaklių temomis – draugystė, meilė, vienišumas, bet ir išmokyti labai praktiškų dalykų. Tokių kaip Pirmoji Pagalba. Džiaugiuosi, kad spektaklis ir jo istorija buvo kuriama bendrų kūrybinių dirbtuvių metu, kuriose dalyvavo visa spektaklio kūrybinė komanda. Po ilgų diskusijų ir patirčių apie nelaimgus įvykius pasidalijimo pamažu gimė visa istorija ir tema, apie ką mes norime kalbėti. Labai tikiuosi, kad žiūrovai po jo išeis ne tik papildę savo žinių bagažą, tačiau ir pilni gerų įspūdžių, nes spektaklyje jų lauks nemažai netikėtumų.“

Režisierė - Sigita Pikturnaitė
Vaidina - Valentinas Krulikovskis, Arnolda Noir, Viačeslavas Mickevičius
Dramaturgės - Dovilė Katiliūtė, Irena Kunevičiūtė
Dailininkė - Barbora Skaburskė
Muzika - Marius Stavaris
http://www.houseofpuglu.com/lt/renginiai/ai-skauda-3?tickets


Spektaklis vyks du kartus: 12:00 ir 14:00


Įkelta: 2016-11-13 02:02:49
Atnaujinta: 2016-12-10 07:01:22

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis