Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Perkūno oželis: Planets In Transit (įvykęs renginys)

23723 Data: 2016-12-16 (Penktadienis)
Laikas: 21:00
Miestas: Vilnius
Vieta: House of Puglu
Adresas: Vilniaus g. 16

Siųstas žmonėms pranešti apie artėjančią audrą, Perkūno Oželis (lot. Gallinago gallinago) pasikinkydamas oro srautus, savo kraštinėmis uodegos plunksnomis kelia vibracijas, kurių garsas primena mekenimą. Tačiau…

Akylai įsiklausius, Perkūno Oželio vibruojančiose plunksnose slypi
kur kas subtilesni analoginių gijų perpinti, elektroninių bangų signalai, juose atrandame nesvarumo būseną.


Barbora Šulniūtė (vaizdas):

„Perkūno Oželis“ - apie tai, kas sukaupta, kuo norisi pasidalinti.

Paukštis juk - tarpininkas, todėl šie pasirodymai man yra dialogas tarp Būties - neBūties. Čia nėra istorijos - Abstrakcija, būsena, spalva, taškas, brūkšnys - emociniai dalykai.

„Planets In Transit“ dar nežinau kas tai yra. Pasirodyme analizuoju planetų spalvų, dažnių veikimą, o ši analizė nuo kitų „Perkūno Oželio“ pasirodymų skiriasi savo atstumu nuo žemės ir stebėtojo tašku.

Atsitiktinumai yra motyvas, kuris mane džiugina ir stebina, kartu su planetomis, papuolant į tą neapibrėžtą Perkūno Oželio plunksnų virpinamą bangą.


Paulius Markevičius (garsas):

Man Perkūno Oželio vibruojančių plunksnų mekenimas yra pauzių tarp kasdienių veiksmų tūris. Tos akimirkų dalys, per kurias mūsų kūnus kerta įvairių dažnių bangos. Tai, kuo užsipildo erdvė. Tiek mintimis, tiek emocijomis.

Tai laiko atkarpos išdidinimas ir analizė.

Kiekvienas skrydis - labai individualus: mūsų vibracijos sklinda tarp industrial/techno/dark/ iki ambient/electronic/sound collage/storytelling/drone stilių.


„Planets In Transit“ taip pat akimirką analizuojantis pasirodymas. Šviesioji, užsūpuojanti, Perkūno Oželio pusė. Planetų judėjimas garsui gali pasirodyt (su)kaupiantis, (iš)laisvinantis objektas, tačiau tame begaliniame judėjime įžvelgiu lygiai tokį begalinį, tačiau žemišką ilgesio jausmą.

DĖMESIO: pasirodymo metu vyks "tylusis vakarelis", t.y. grojant garsas bus girdimas tik ausinukų pagalba. Nustačius tam tikrą radijo dažnį, kiekvienas muziką girdės individualiai. Kiekvienam lankytojui su savimi reikia turėti ausinuką arba telefoną su radijo funkcija. Taip pat kokybiškas ausines, kad potyriai būtų kuo geresni.

Kaina: 5.5 €
Nuolaidos: ISIC 10%, DailyCard 15%

Bilietai:
http://www.houseofpuglu.com/lt/renginiai/perkuno-ozelis-planets-in-transit?tickets


Įkelta: 2016-11-25 02:22:33
Atnaujinta: 2016-12-16 07:02:05

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis